Ameliyatsız Cilt Gençleştirme

Yüz Radyo Frekansı Collagen Ip Protokolü

Ameliyatsız Cilt Gençleştirme
Ameliyatsız Cilt Gençleştirme Nedir? 

Ameliyatsız Cilt Gençleştirme, iletici gücü yüksek olan ve 0,8 mm ile 2,5 mm arasında değişebilen mikro altın uçlu iğneler ile cilt altına fraksiyonel radyofrekans enerjisini direkt olarak veren bir uygulamadır. 

Yüzümüzü gençleştirirken aynı zamanda cilde minimal hasar veren, cilt altı dokulara uygulandığı için etkisi çok uzun süren, tek bir seansta bile gözle görülecek düzeyde bir etki yaratan yöntemdir, Direkt olarak cilde dokunulmadığı için ciltte kalıcı izler bırakmamaktadır. İşlem lokal anestezi altında yapılmaktadır. Bu üstün özellikleri nedeni ile Fraksiyonel Radyofrekans sadece cilt gençleştirme tedavisinde değil aynı zamanda ciltte oluşan lekeler, sivilce izleri ve cilt çatlaklarında da başarılı sonuçları olmaktadır.

Ameliyatsız Cilt Gençleştirme Nasıl Etki Eder?

Altın uçlu iğneler cilt altında ki kolajen ve elastin liflerini uyararak, hem kırışıklıklardan hem de ciltte oluşmuş olan sarkmalardan kurtulmamızı sağlamaktadır. Lazerle, peeling yöntemi ile ya da dermabrazyonla yapılan tedavilerde ciltte oluşabilecek ciddi problemleri Fraksiyonel Radyofrekans ile kesinlikle görmek mümkün olmamaktadır. Yüzde uzun süren kızarıklıklar, günlerce düzelmeyen cilt ödemi ve işlem sonrası oluşabilecek yanıklar kesinlikle izlenmez. Çünkü fraksiyonel radyofrekans enerjisi direkt olarak cilt altına verilir.

Fraksiyonel Radyofrekans ciltte kontrollü bir hasar oluşturmaktadır. Bu şekilde dokular kendini onarmak için harekete geçer ve yenilenme süreci başlar.

Ameliyatsız Cilt Gençleştirme Uygulamasının Kullanım Alanları Nelerdir? 

Cilt kırışıklıklarının tedavisi 

Cilt yenilenmesi ve kalitesinin arttırılması 

Yüz, boyun, dekolte bölgesi sarkmaları 

Yara izi (skar) tedavisi 

Sivilce izlerinin tedavisi 

Cilt lekelerinin tedavisinde 

Gebelik çatlaklarının tedavisi 

Kilo alıp verme gibi çeşitli nedenlere bağlı oluşan çatlakların tedavisi 

Kol ve bacaklardaki sarkmaların tedavisi 

Gözeneklerin sıkıştırılması 

Ameliyatsız Cilt Gençleştirme Uygulaması Nasıl Yapılmaktadır? 

Yeni teknolojik cihazlarda uygulama artık daha konforlu olmaktadır. Ancak yine de uygulama öncesi anestezik kremler ile oluşabilecek ağrı hissi minimale indirilmektedir. Radyofrekans uygulamasının her mevsimde yapılabilmesi, lazer uygulamalarına göre bir avantaj göstermektedir. Uygulama yüz bölgesi için 30 dakika civarında sürmektedir. Genellikle kırışıklık ve cilt kalitesinin artması için 4 hafta ara ile 2 seans yapılmaktadır. Ancak yara ve akne izleri için daha fazla uygulama gerekebilir. Uygulama sonrası 1-2 gün bir miktar kızarıklık olabilmektedir, bazen hafif bir kabuklanma gözlenmektedir. Uygulama sonrası, ertesi gün uygun kapatıcılar ile sosyal yaşama rahatlıkla devam edilebilmektedir. Etkinin görünmesi birkaç hafta almaktadır. Maksimum etki ise son seanstan 3-4 hafta sonra izlenmektedir. Uygulama sonrası düzenli olarak nemlendirici krem kullanılmalı ve güneşten koruyucu krem de mutlaka ihmal edilememelidir.


Ameliyatsız Cilt Gençleştirme Ameliyatsız Cilt Gençleştirme Cilt Bakımı Ameliyatsız Cilt Gençleştirme
Devamı...

Cilt sorununa göre değişir en az 3 seans tavsiye edilir.

 Ameliyatsız cilt gençleştirme seansları tamamlandığında cildiniz 10 yıl önceki sağlık ve görünümüne sahip olur ve etkisi 2-2,5 yıl kalıcıdır.

Deri hastalıkları (roza, sedef vb.) dışında her cilt tipine uygulanabilir.

Uygun başlık ve çalışma ile sivilcelerden tamamen kurtularak pürüzsüz bir cilde sahip olunabiliyor.

Devamı...
Ameliyatsız Cilt Gençleştirme Ameliyatsız Cilt Gençleştirme Cilt Bakımı Ameliyatsız Cilt Gençleştirme Ameliyatsız Cilt Gençleştirme Ameliyatsız Cilt Gençleştirme Ameliyatsız Cilt Gençleştirme

Cilt sorununa göre değişir en az 3 seans tavsiye edilir.

 Ameliyatsız cilt gençleştirme seansları tamamlandığında cildiniz 10 yıl önceki sağlık ve görünümüne sahip olur ve etkisi 2-2,5 yıl kalıcıdır.

Deri hastalıkları (roza, sedef vb.) dışında her cilt tipine uygulanabilir.

Uygun başlık ve çalışma ile sivilcelerden tamamen kurtularak pürüzsüz bir cilde sahip olunabiliyor.

Kirpik dibine kadar girerek çalışabilme olanağımızla hassas bölgelerde çalışılan son teknoloji bir sistemdir. Göz kapağı düşmesi, göz çevresi kararması/morarması, göz altı torbalanması, göz çevresi kırışıklıklarını gidermede en az %50-60 oranlarında değişimler sağlanıyor.

Uygulanma sonrası oluşan tepki, kişiden kişiye değişmekle birlikte hafif pembe bir cilt oluşuyor. Bu durum kişinin günlük rutinine engel olacak bir görüntü veya hasar değildir.

24 saatlik bir kızarıklık oluşur. Kalıcı değildir.

Ameliyatsız cilt gençleştirmede düzenli uygulama ve ev destek ürünleri bakımı ile %60 başarı sağlanır.
Uzmana Danışın

İLETİŞİM

SADE DERMA ESTETİK

8229/1 Sk. Ece Sitesi A Blok 21/C Ataşehir / İzmir
(Kent Hastanesi Çaprazı - İztik Karşısı)

0 232 329 19 000 232 329 19 35

bilgi@dermaestetik.com.tr


SADE DERMA GÜZELLİK

Yalı Mh. İdil Biret Cad. No:3 Kat:2 35550 Karşıyaka/İZMİR

0 232 330 19 03

bilgi@dermaestetik.com.trBu web sayfası çerezler ve Google Analytics web analiz aracını kullanıyor. Sayfalarımızı ziyaret ettiğinizde bunu kabul etmiş sayılırsınız. Gizlilik politikamızla ilgili bilgilere buradan, Çerez politikamızla ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Uzmana Danışın

Uzmana Danışın

gonet parma