Ameliyatsız Bişektomi
20 Ekim

Ameliyatsız Bişektomi

Selam hanımlar beyler!  Bugün size en merak edilen ve selfilerimizde bizi daha seksi ve incecik yüz ifadesine büründüren hollywood opucugu yani Ameliyatsız Bişektomi uygulamasından bahsedecegim ; 

Yanaklar içe... 

Çene dışarıda... 

Gözlerimiz kapalı. 

Derin bir nefes alıyoruz... 

Gözlerimizi açıyoruz 

Ve derin bir nefes veriyoruz! 

Sonunda hayalini kurduğunuz, kendinizi sağlıklı ve mutlu hissedeceğiniz yüz hatlarına sahip oldunuz!    

Ameliyatsız bişektomi günlük egzersiz yapmak kadar kolay ve rahatlatıcı!  

Öyleyse kızlar iğnesiz, bıçaksız keskin ve zarif yüz hatları için sizi buraya alalım!  

 

Bichectomy  

 

Hollywood yıldızlarının V şeklinde yüz yapısını çekici ve güzel bulunması ile popülerlik kazanan Hollywood yanak uygulaması sandığınızdan çok daha kolay. Bu sebeple bişektomiye ilgi ve rağbet gitgide artmakta. %100 sonuç veren, risksiz, basit ve son derece estetik trend uygulamaların başında... 

Özellikle son dönemlerde sıkça duymaya başladığımız; Nefertiti yanağı, Santa Monica yanağı veya Beverly Hills yanağı denilsin hiç fark etmez, bu isimleri alan V şeklindeki yüz formuna sahip olmak için yüzünüzde, yanak bölgenize ameliyatsız bişektomi uygulaması yaptırmanız kaçınılmazdır. 

Ameliyatsız bişektomi, (bichectomy)  yüz hatlarının estetik bir forma kavuşmasını sağlayan, diğer bir adıyla da yanak inceltme estetiğidir. Siz de yeni trendleri yeni nesil teknolojilerle takip edip, uygulamayı, deneyimlemeyi sevenlerdenseniz bu işlem tam da size göre!  

Yüzünüzü Eskitmeyin! 

Ameliyatsız yanak inceltme yalnızca memnun olmadığımız yüz hatlarından kurtulmamızı sağlamaz. Aynı zamanda sosyal ilişkilerimizi ve kendimize olan özgüvenimizi de tazeler, yeniler. 

Genetik özellikler dolayısıyla veya yaş aldıkça oluşan deformeleri, (sarkık, toplu, dikdörtgen yüz) gidermek için tercih edilen bu uygulama genellikle 2 hafta arayla kişinin ihtiyacına göre 1 ila 3 seans uygulanarak yaklaşık 40 dakikalık seanslarla yapılır. 

Ameliyatsız yanak inceltme işlemi sonucunda çene hattımız ortaya çıkar, yanak bölgesi belirgin bir şekilde incelir. (Gerekli görüldüğü takdirde elmacık kemiklerine dolgu yaptırılabilir.) Elmacık kemiklerinin ve çene hattının belirginleşmesini, nazobial çizgilerin (gülme çizgisi) azaltılmasını, jawline adı verilen yüz şekline kavuşmanızı sağlar. 

V yüz şekli aynı zamanda jawline adı da verilen son dönemlerin oldukça revaçta olan bir yüz estetiğidir. Kullanım süresi ise kalıcıdır ancak kullanıcıların kilo alımına dikkat etmeleri gerekir.  

Ameliyatsız bişektomi doğrudan veya dolaylı bir cerrahi bir müdahale ile yapılmadığından işlem sonrasında herhangi bir modifikasyon da oluşmaz. Sosyal ve günlük hayatınıza kaldığınız yerden rahatlıkla devam edebilirsiniz. 

 

Yüzünüzü Tanıyın!  

Sizin İçin En Etkili Estetik Uygulama Bişektomi Olabilir Mi? 

 

Ücretsiz muayenelerimiz ile yüz şeklinizi inceleyerek en etkili ve doğru sistemin ne olduğuna karar veriyoruz Ameliyatsız yanak inceltme veya bişektomi işlemi için orta yaş ve ileri yaşlar uygun görülmekte mesela. Bu kriterler dışında bir diğer önemli husus ise ne tür bir yüze sahip olduğunuz üzerinedir. Bunun için uygulama öncesi yüz analizi yapılarak, kişinin yüz anatomisine uygun uygulama şekli belirlemek önem arz eder.  

İlk seanstan itibaren kişinin ifadesinde ve yüz hatlarında değişim gözlemlenen bu işlem için hijyen kuralları da sağlanmakta. 

Özel barkod sistemi ile tasarlanan cihaz başlığının ikinci bir kez kullanılmaması her seansta yeni bir başlık kullanılması uygulamayı güvenli ve konforlu kılmakta ...  

E öyleyse kızlar bol bol selfie denemeleri ve filtreli fotoğraflar çöpe! ;) 

SIK SORULAN SORULAR

Ameliyatsız Bişektomi uygulaması; herhangi bir cerrahi işlem yapılmadan, ağız içine özel tasarlanan cihaz başlığının yerleştirilmesiyle, monopolar radyo frekans ısısı kullanılarak yanaktaki yağ dokusunu inceltmeye yönelik bir uygulamadır.

Yanak bölgesinin belirgin bir şekilde incelmesini, elmacık kemiğinin ve çene hattının (jawline) belirginleşmesini, nazobial çizgilerin (gülme çizgisi) azalmasını, V yüz (üçgen yüz) şekline sahip olunmasını sağlayan Ameliyatsız Bişektomi ile anestezi yapılmadan, ağrı sızı olmadan yanak hatlarınızın hayalinizdeki silüliete kavuşmasını sağlar.

Ameliyatsız Bişektomi seans süresi 40 Dakikadır.

Ameliyatsız Bişektomi dört seans olarak uygulanır.

Ameliyatsız Bişektomide sonuçlar üç, dört hafta içinde belirginleşiyor.

Ameliyatsız Bişektomi sonuçları kalıcıdır fakat kilo almamaya dikkat etmek gerekir.
Uzmana Danışın

İLETİŞİM

SADE DERMA ESTETİK

8229/1 Sk. Ece Sitesi A Blok 21/C Ataşehir / İzmir
(Kent Hastanesi Çaprazı - İztik Karşısı)

0 232 329 19 000 232 329 19 35

bilgi@dermaestetik.com.tr


SADE DERMA GÜZELLİK

Yalı Mh. İdil Biret Cad. No:3 Kat:2 35550 Karşıyaka/İZMİR

0 232 330 19 03

bilgi@dermaestetik.com.trBu web sayfası çerezler ve Google Analytics web analiz aracını kullanıyor. Sayfalarımızı ziyaret ettiğinizde bunu kabul etmiş sayılırsınız. Gizlilik politikamızla ilgili bilgilere buradan, Çerez politikamızla ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Uzmana Danışın

Uzmana Danışın

gonet parma