BB Glow ile Tüm Kış Pürüzsüz Bir Yüz
18 Ekim


Profesyonel Cilt Bakımı

BB Glow ile Tüm Kış Pürüzsüz Bir Yüz

Yazın bitişi ve sonbaharın kendisi hissetirmesiyle beraber kışa hazırlıklar başladı. Yaz boyunca güneşe, tuzlu suya maruz kalmış cildinizi bir de tatilin getirdiği o rahatlık hissiyle bakımdan mahrum bıraktıysanız şimdi yeniden ipleri elinize alma zamanı! Üstelik bunun için size harika bir önerimiz var.

Zengin içeriği ile cildinizin yenilenmesini sağlayan ve ihtiyacınız olan cilt terapisini size sunan BB Glow ile tanıştınız mı? Üstelik BB Glow bunu yaparken cildinize ışıltı veriyor ve doğal bir fondöten etkisi kazandırıyor. 

BB Glow uygulamasında ilk adım olarak, tüm yaz boyu bakımsız kalan cildinize klasik kabin bakımı ve ardından ölü derilerden arındırıcı bir peeling uygulanır. Bu sayede tüm gözenekleriniz açılır ve cildiniz derinlemesine temizlenmiş olur. Bu adımın sebebi ise BB Glow serumundaki zengin içeriğin cildinize en iyi şekilde nüfuz etmesini sağlamaktr.

Peki BB Glow serumunun içeriğinde ne var?

BB Glow serumunun içeriğindeki en önemli bileşen B3 Vitaminidir. B3 Vitamini, cildinizi nemlendirir ve etkili bir UV filtresi görevi görür. Aynı zamanda BB Glow serumunun içerisinde bitki özleri, aminoasitler ve cildinizin ihtiyaç duyduğu proteinler yer alır. 

Derinlemesine temizlik adımının ardından uygulanan BB Glow serumu cildin alt tabakalarına ulaştıkça ciltteki ton eşitsizlikleri ve lekeler, akne ve sivilce izleri, yara dokular, göz altı morlukları ve göz çevresindeki koyulaşmalar, cilt yüzeyinde belirgin halde bulunan kılcal damar görünümü, ince kırışıklıklar ve güneşin verdiği hasar bu uygulama ile giderilir. 

Peki bu mucizevi uygulama, BB Glow ne kadar sürer? 

BB Glow uygulaması, 10’a günlük aralarla 3 kür olarak uygulanır. Yalnızca 1 ayınızı ayırdığınız bu işlem ile 1 yıl boyunca pürüzsüz, ışıltılı ve kusursuz bir cilde sahip olursunuz. 

BB Glow bunu yalnızca içeriğindeki fondöten etkisi ile sağlamaz elbette. Zengin içeriğinin yanında BB Glow serumu, uygulanma şekli sayesinde epidermise doğru itilir ve deri altındaki hücre yenilenmesi tetiklenir. Bu uygulama şekli ile cildiniz hem serumun içeriğini tamamen özümser hem de artan kolajen ve elastin üretimiyle hücre yenilenmesi başlar.

Siz de yazın yorgunluğunu cildinizden atmak ve kışa pürüzsüz bir ciltle giriş yapmak isterseniz uzmanlarımızdan destek alıp kendinizi BB Glow mucizesine bırakabilirsiniz. BB Glow, İzmir’de uzmanlarımız tarafından Sade Derma Estetik merkezinde uygulanmaktadır. Dilerseniz bizi arayabilir, dilerseniz BB Glow için Karşıyaka’da yer alan merkezimizi ziyaret edebilirsiniz. 

 
SIK SORULAN SORULAR

Yüz + dekolte bölgesine uygulama yapılır.  El+kol+yüz masajı da uygulamaya dahildir.

1,30 saatlik zamanınızı cilt bakımı seansında geçirirsiniz.

Temizleme (peeling) + Yoğun buhar + Sıkma (siyah nokta temizlemesi) + Maske + Serum veya vitamin takviyesi + Güneş koruyucu ve masajla seans sonlandırılır.

Yoğun akneli ciltlerde birkaç gün daha yoğun sivilcelenme oluyor. Akne veya siyah nokta sorunu olmayan ciltlerde herhangi bir aksi tepki oluşmaz.

Hayır. Ayrıca vücutta iltihap ya da ciltte uçuk olması halinde, herhangi bir kan hastalığı ya da akut bulaşıcı hastalıklardan birinin bulunması halinde, vücutta tümörlü hücrelerin varlığı durumunda, kemoterapi sürecinde ve egzama, sedef gibi cilt hastalıklarının tedavi sürecinde yaptırılmamalı.

İşlem her yaş için her mevsimde rahatlıkla uygulanabilir. Etkisi en fazla 1 yıldır.

Hayır. Kolajen üretimini artırıyor; cilde esneklik sağlıyor; kırışıklıkları azaltıyor; hücrelerin yenilenmesini gerçekleştiriyor.
 

Akciğerlerimize hava yoluyla aldığımız oksijen, kan dolaşımı ile tüm dokulara giderek onları besler ve canlandırır. Oksijen terapisi, diğer bir adıyla nazal yöntem ile havadaki oksijen % 90’a kadar yoğunlaşır ve böylece sizi daha nemli, adeta bir ormanda temiz hava soluyormuş hissine ulaştırır.
Oksijen terapisinin 2 temel amacı vardır; ilk amaç dokulara yeterli oksijen ulaştırıp bozulmalarını önlemek, ikinci amaç ise var olan hipotermi ve yetersiz oksijenlenmeye yönelik destek sağlamaktır.

Oksijen Terapisi herkese güvenle uygulanabilir. Oksijen sadece solunum sorunları olan insanlar için değil, herkes için hayati öneme sahiptir. Özellikle cilt bakımı, cilt yenileme gibi ihtiyaçları olan herkes rahatlıkla oksijen terapi yaptırabilir.

Tüm vücudun, dokuların, organların oksijenlenmesini sağlar.

Vücudu canlandırır ve bağışıklığı artırır.

Beyne daha iyi oksijen ulaşması sağladığı için zihne canlılık verir.

Yaşlanma karşıtı ve cilt sağlığında olumlu etkileri vardır.

Toksin atılımını destekler.

Sinir sistemini rahatlatır.

Uyku düzensizliğini giderir

Migren atakları giderir

Anti-age etkisi yaratır

Detox etkisi yapar

Selülitleri giderir

Cildi canlandırır

Alerjik hastalıkları yatıştırır

Zihinsel performansı arttırır

Sinir sistemini düzenler

Dolaşım sistemi yoluyla vücuttaki tüm hücreleri besler ve canlandırır

Hastalıklarda daha hızlı iyileşme sağlar

Kalp, beyin ve göz fonksiyonlarınızı destekler

Göz yorgunluğunuzu azaltır

Kronik hastalıkların iyileşmesini hızlandırır

KOAH ve emfizem hastalarının yaşam kalitelerinin artırır

Oksijen Terapi her gün alınmaya müsait bir uygulamadır. Uygulama toplam 20 dakika sürer.

Solaryum teknolojisiyle bronzlaşma; güneş ile aynı görevi gören cihazın yaydığı, kontrollü ve belirli ışınların, mekanizmaları harekete geçirmesiyle mümkün oluyor. Solaryum, mekanizmaları harekete geçirmek için kontrollü ve belirli seviyelerde ışın verilir. Solaryumun, doğal güneş ışınından tek farkı; solaryumda ışınların, optimal fayda sağlayacak şekilde kombine ve filtre ediliyor oluşudur.

Gerek internette gerekse de kulaktan dolma bilgilerle çevremizden birçok kez Solaryumun zararlı olabileceğiyle ilgili şeyler duyup, okumuşuzdur. Ancak işin aslı öyle değil çünkü Solaryum makineleri, güneş ışığının insan sağlığını teşvik eden, olumlu yönde destekleyen etkilerini kullanılabilir hale getirmek amacı ile üretildi. Oldukça uzun zamandır da her mevsim bronz kalmak isteyenlerin tercihi olmuştur. Solaryum, mekanizmaları harekete geçirmek için kontrollü ve belirli seviyelerde ışın verilir. Solaryumun, doğal güneş ışınından tek farkı; solaryumda ışınların, optimal fayda sağlayacak şekilde kombine ve filtre ediliyor oluşudur. Bu da oldukça sağlıklı, orijinal ten renginize uygun düzeyde, istediğiniz seviyede bronzluğa sahip olmanızı sağlayan en belirgin özellik olarak öne çıkmaktadır. 

16 yaşından büyük, herhangi bir cilt rahatsızlığı bulunmayan herkes Solaryum'a girebilir.

Solaryum orijinal ten renginize ve istediğiniz bronzluk seviyesine göre tek seansta sonuç veren bir teknolojidir. İstenilen bronzluğu koruyabilmek için ek cilt bakım ürünü kullanılması tavsiye edilir.

Solaryum teknolojisiyle bronzlaşma; güneş ile aynı görevi gören cihazın yaydığı, kontrollü ve belirli ışınların, mekanizmaları harekete geçirmesiyle mümkün oluyor. İşte bu nokta oldukça önemli hanımlar... Solaryum, mekanizmaları harekete geçirmek için kontrollü ve belirli seviyelerde ışın verilir. Solaryumun, doğal güneş ışınından tek farkı; solaryumda ışınların, optimal fayda sağlayacak şekilde kombine ve filtre ediliyor oluşudur. Bu da oldukça sağlıklı, orijinal ten renginize uygun düzeyde, istediğiniz seviyede bronzluğa sahip olmanızı sağlayan en belirgin özellik olarak öne çıkmaktadır.
Uzmana Danışın

İLETİŞİM

SADE DERMA ESTETİK

8229/1 Sk. Ece Sitesi A Blok 21/C Ataşehir / İzmir
(Kent Hastanesi Çaprazı - İztik Karşısı)

0 232 329 19 000 232 329 19 35

bilgi@dermaestetik.com.tr


SADE DERMA GÜZELLİK

Yalı Mh. İdil Biret Cad. No:3 Kat:2 35550 Karşıyaka/İZMİR

0 232 330 19 03

bilgi@dermaestetik.com.trBu web sayfası çerezler ve Google Analytics web analiz aracını kullanıyor. Sayfalarımızı ziyaret ettiğinizde bunu kabul etmiş sayılırsınız. Gizlilik politikamızla ilgili bilgilere buradan, Çerez politikamızla ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Uzmana Danışın

Uzmana Danışın

gonet parma