Bütünlüklü Cilt Bakımı
03 Mart


Profesyonel Cilt Bakımı Hollywood Cilt Bakımı

Bütünlüklü Cilt Bakımı

Sade Derma Estetik'te Bütünlüklü Cilt Bakımı

Eşsiz ve kaçırılmayacak sonsuz fırsatlarla dolu bir çok cilt bakımı kampanyası, son günlerde her yerde yapılıyor farkındasınız hanımlar değil mi?

Fakat şimdi bir çok artısı ve farklılığıyla hem süreçte hem sonuçta size 100% iyi gelecek bütünlüklü bir cilt bakımından bahsetmek istiyorum.

Neden bütünlüklü diyorum çünkü cilt bakımı uyguladığını öne süren bir çok güzellik kompleksi, boyun, dekolte ve kol bölgelerine yüze uyguladığı arındırıcı, yatıştırıcı, canlandırıcı işlemi uygulamıyor. Halbuki Sade Derma Estetik'in profesyonel ve alanında uzun yıllar deneyimli olan Uzman Estetisyeni Emine Tutal için durum hiç de bilindiği gibi değil... 
Yüz ve cilt bakımının boyun, dekolte ve kollarla bir bütünlük arz etmesi gerektiğini düşünüyor bu nedenle yüze uygulanan işleme ek olarak gerek masajla gerekse özel jeller yardımıyla bu bölgelere de dokunuşlar gerçekleştiriyor.

Cilt bakımı seansı sakin, ruhu ve bedeni sakinleşleştirici müzikler eşliğinde devam ederken, yine seansa eşlik eden tütsü kokularının, mum ışığının yarattığı rahatlatıcı bir atmosferde sürüyor. 
Seansın başından sonuna kadar cildinizin yapısı, neye ihtiyaç duyduğu, bundan sonrası için ne yapılması gerektiği; yine uzman estetisyen tarafından uzun uzun tane tane size aktarılıyor. 
Bu analizlerin peşi sıra her uygulama ve ürün neden kullanıldığına dair size aktarılıyor ve kullanılan her ürün tek kullanımlık olarak sizin gözünüz önünde paketinden çıkarılarak uygulanıyor. 

Hem hijyen hem bilgilendirme hem de rahatlama konusunda tam donanımlı bu cilt bakımı seansının  en önemli aşamalarından biri de cildinizin hangi tür bakıma ihtiyaç duyduğu üzerine ilerliyor. Sade Derma Estetik'te iki tür cilt bakımı uygulaması sözkonusu:

1- Klasik Cilt Bakımı

2- Hollywood Cilt Bakımı

Klasik cilt bakımı, cildin dış faktörlerden veya biyolojik sebeplerden dolayı maruz kaldığı olumsuz etkileri ortadan kaldırmak amaçlı, adı üstünde klasik bir bakım olarak uygulanıyor.

1. Adım: Cildi temizleme (Peeling)

2. Adım: Yoğun Buhar

3. Adım: Sıkma (Siyah nokta temizliği)

4. Adım: Maske

5. Adım: Serum veya vitamin takviyesi

6. Adım: Güneş koruyucu ve masaj

Bir buçuk saatlik bu bakım sonrası yüzünüzde canlanan hücrelerin adeta sizin gibi nefes alıp verdiğini duyar gibi oluyorsunuz. 
Seans boyunca sadece size ve cildinize yönelik gösterilen ilgi sayesinde ise bir prenses gibi hissetmeniz kaçınılmaz oluyor.

Hydrafacial cilt bakımı olarak da bilinen Hollywood Bakımı, klasik bakımdan ayrı olarak cildin her daim nem oranını, canlılığını ve parlaklığını sağlamak amacıyla hem yöntem hem işlem olarak farklılık gösterir. Cilt yenilenmesine yardımcı olmakla birlikte bakımın odak noktası vakum başlıklı aletin ciltte yer etmiş leke, siyah nokta ve diğer kirlerin uzun vadede yok olmasını sağlıyor.

1. Adım: Cilt tipine uygun temizleyici solüsyon ile cilt yüzeyi ve gözenekler yumuşatılır.

2. Adım: Cilt tipine ve sorununa yönelik seçilen solüsyon ile vakum başlıklı cihazla işlem yapılır. Bu başlık solüsyonun içerdiği kolejen, antioksidan ve hyaluronik asit ile cildin derinlemesine nemlenmesini, onarılmasını ve yenilenmesini sağlar.

3. Adım: Soğutucu başlık kullanılarak sok etkisi yaratılır ve tedavi ve onarım sağlayan solüsyonun cilde hapsolması sağlanır.

4. Adım: Led terapisi uygulanarak, cilt uyarılır. Bu son işlem sayesinde gözenekler sıkılaşır ve cilt bakımının sağladığı parlaklık, temizlik uzun vadede koruma altına alınmış olur.

Yazıp, okurken bile rahatlatıcı bir etkiye sahip olan bu iki tip cilt bakımından sizin hangisine ihtiyacınız var? Herhangi bir fikriniz yoksa veya daha detaylı bilgilendirilmek ve cilt bakımı hususunda güven veren bir yönlendirmeye ihtiyaç duyuyorsanız; Sade Derma Estetik İzmir'deki en profesyonel güzellik bakım kompleksi!

Pandemi kısıtlamalarının yavaş yavaş azalacağı, sosyal hayatımızın yeniden canlanacağı günlere doğru giderken; siz de cildinize ve ruhunuza iyi gelecek bir şeyler yapma kararı aldıysanız, Sade Derma Estetik'e bir uğramalısınız.





SIK SORULAN SORULAR

Yüz + dekolte bölgesine uygulama yapılır.  El+kol+yüz masajı da uygulamaya dahildir.

1,30 saatlik zamanınızı cilt bakımı seansında geçirirsiniz.

Temizleme (peeling) + Yoğun buhar + Sıkma (siyah nokta temizlemesi) + Maske + Serum veya vitamin takviyesi + Güneş koruyucu ve masajla seans sonlandırılır.

Yoğun akneli ciltlerde birkaç gün daha yoğun sivilcelenme oluyor. Akne veya siyah nokta sorunu olmayan ciltlerde herhangi bir aksi tepki oluşmaz.

Akciğerlerimize hava yoluyla aldığımız oksijen, kan dolaşımı ile tüm dokulara giderek onları besler ve canlandırır. Oksijen terapisi, diğer bir adıyla nazal yöntem ile havadaki oksijen % 90’a kadar yoğunlaşır ve böylece sizi daha nemli, adeta bir ormanda temiz hava soluyormuş hissine ulaştırır.
Oksijen terapisinin 2 temel amacı vardır; ilk amaç dokulara yeterli oksijen ulaştırıp bozulmalarını önlemek, ikinci amaç ise var olan hipotermi ve yetersiz oksijenlenmeye yönelik destek sağlamaktır.

Oksijen Terapisi herkese güvenle uygulanabilir. Oksijen sadece solunum sorunları olan insanlar için değil, herkes için hayati öneme sahiptir. Özellikle cilt bakımı, cilt yenileme gibi ihtiyaçları olan herkes rahatlıkla oksijen terapi yaptırabilir.

Tüm vücudun, dokuların, organların oksijenlenmesini sağlar.

Vücudu canlandırır ve bağışıklığı artırır.

Beyne daha iyi oksijen ulaşması sağladığı için zihne canlılık verir.

Yaşlanma karşıtı ve cilt sağlığında olumlu etkileri vardır.

Toksin atılımını destekler.

Sinir sistemini rahatlatır.

Uyku düzensizliğini giderir

Migren atakları giderir

Anti-age etkisi yaratır

Detox etkisi yapar

Selülitleri giderir

Cildi canlandırır

Alerjik hastalıkları yatıştırır

Zihinsel performansı arttırır

Sinir sistemini düzenler

Dolaşım sistemi yoluyla vücuttaki tüm hücreleri besler ve canlandırır

Hastalıklarda daha hızlı iyileşme sağlar

Kalp, beyin ve göz fonksiyonlarınızı destekler

Göz yorgunluğunuzu azaltır

Kronik hastalıkların iyileşmesini hızlandırır

KOAH ve emfizem hastalarının yaşam kalitelerinin artırır

Oksijen Terapi her gün alınmaya müsait bir uygulamadır. Uygulama toplam 20 dakika sürer.

Solaryum teknolojisiyle bronzlaşma; güneş ile aynı görevi gören cihazın yaydığı, kontrollü ve belirli ışınların, mekanizmaları harekete geçirmesiyle mümkün oluyor. Solaryum, mekanizmaları harekete geçirmek için kontrollü ve belirli seviyelerde ışın verilir. Solaryumun, doğal güneş ışınından tek farkı; solaryumda ışınların, optimal fayda sağlayacak şekilde kombine ve filtre ediliyor oluşudur.

Gerek internette gerekse de kulaktan dolma bilgilerle çevremizden birçok kez Solaryumun zararlı olabileceğiyle ilgili şeyler duyup, okumuşuzdur. Ancak işin aslı öyle değil çünkü Solaryum makineleri, güneş ışığının insan sağlığını teşvik eden, olumlu yönde destekleyen etkilerini kullanılabilir hale getirmek amacı ile üretildi. Oldukça uzun zamandır da her mevsim bronz kalmak isteyenlerin tercihi olmuştur. Solaryum, mekanizmaları harekete geçirmek için kontrollü ve belirli seviyelerde ışın verilir. Solaryumun, doğal güneş ışınından tek farkı; solaryumda ışınların, optimal fayda sağlayacak şekilde kombine ve filtre ediliyor oluşudur. Bu da oldukça sağlıklı, orijinal ten renginize uygun düzeyde, istediğiniz seviyede bronzluğa sahip olmanızı sağlayan en belirgin özellik olarak öne çıkmaktadır. 

16 yaşından büyük, herhangi bir cilt rahatsızlığı bulunmayan herkes Solaryum'a girebilir.

Solaryum orijinal ten renginize ve istediğiniz bronzluk seviyesine göre tek seansta sonuç veren bir teknolojidir. İstenilen bronzluğu koruyabilmek için ek cilt bakım ürünü kullanılması tavsiye edilir.

Solaryum teknolojisiyle bronzlaşma; güneş ile aynı görevi gören cihazın yaydığı, kontrollü ve belirli ışınların, mekanizmaları harekete geçirmesiyle mümkün oluyor. İşte bu nokta oldukça önemli hanımlar... Solaryum, mekanizmaları harekete geçirmek için kontrollü ve belirli seviyelerde ışın verilir. Solaryumun, doğal güneş ışınından tek farkı; solaryumda ışınların, optimal fayda sağlayacak şekilde kombine ve filtre ediliyor oluşudur. Bu da oldukça sağlıklı, orijinal ten renginize uygun düzeyde, istediğiniz seviyede bronzluğa sahip olmanızı sağlayan en belirgin özellik olarak öne çıkmaktadır.




Uzmana Danışın

İLETİŞİM

SADE DERMA ESTETİK

8229/1 Sk. Ece Sitesi A Blok 21/C Ataşehir / İzmir
(Kent Hastanesi Çaprazı - İztik Karşısı)

0 232 329 19 000 232 329 19 35

bilgi@dermaestetik.com.tr


SADE DERMA GÜZELLİK

Yalı Mh. İdil Biret Cad. No:3 Kat:2 35550 Karşıyaka/İZMİR

0 232 330 19 03

bilgi@dermaestetik.com.tr







Bu web sayfası çerezler ve Google Analytics web analiz aracını kullanıyor. Sayfalarımızı ziyaret ettiğinizde bunu kabul etmiş sayılırsınız. Gizlilik politikamızla ilgili bilgilere buradan, Çerez politikamızla ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Uzmana Danışın

Uzmana Danışın

gonet parma