Çatlaklarla Vedalaşmanın Yolu; Striort
21 Ekim


Profesyonel Cilt Bakımı Diyet Danışmanlığı Odaklı Kavitasyon VellaShape Vücut G5 Selülit Masajı Radyo Frekans Presso Terapi

Çatlaklarla Vedalaşmanın Yolu; Striort

Sıkı ve pürüzsüz bir cilt herkesin hayalidir. Fakat zaman içerisinde cildimizde çeşitli deformasyonlar meydana gelir. Bunlardan en sık karşılaşılan ise kuşkusuz çatlaklardır. Eğer az veya çok siz de çatlaklarla mücadele etmeye hazırsanız, size harika bir önerimiz var!

Çatlak Neden Oluşur?

Normal bir %80 oranında kolajen ve %4 oranında elastinden oluşan lif gözenekli bir ağ yapısına sahiptir. Bu yapı cildinizin gerilmesini ve sıkı bir cilde sahip olmanızı sağlar. Fakat bir nedenden bu lif gözenekli ağ yapı zarar gördüğünde cildinizde çatlaklar oluşmaya başlar. 

Doğum kontrol hapları, hormonlar, hızlı kilo alıp verme durumu, hamilelik, lokal steroid kremleri ve hızlı büyüme gibi durumlarda ortaya çıkan çatlakların striort uygulaması ile artık tedavisi mümkün. Bugüne kadar kremler, bitkisel yağlar, sabunlar gibi birçok yöntemi denediniz ve artık çatlaklardan kurtulamayacağınızı düşünmeye başladıysanız henüz Striort uygulaması ile tanışmamışsınız demektir.

Yakın tarihte uygulanmaya başlayan Brezilya meşeili çatlak onarım metodu striort ile çatlaklar çözülemeyen sorun olmaktan çıktı. Fibroderm cihazı sayesinde sadece vakumlayarak çatlakları gideren Striort, tek seans ile %80’e kadar çatlak onarımı özelliğine sahip bir uygulama.

Peki Striort çatlakları nasıl tedavi ediyor? 

Striort uygulamasının aşamalarından ilki, uygulama yapılacak olan alana özel bir krem sürülerek kan dolaşımının artırılmasıdır. Uygulama yapılacak olan alan uygun bir hale geldiğinde ise özel cam başlıklı cihaz ile uygulama yapılmaya başlanır. Cihaz çatlakların yönünde ileri ve geri hareket ettirilecek cilt üzerinde kontrollü hasar oluşturulur ve cilt altındaki kolajen ve elastinin onarılması ve yeniden aktif hale gelmesi sağlanır. Söylemekte yarar var ki uygulama sonrasında cildinizde oluşabilecek kızarıklıklar ve morluklar 2-3 gün içerisinde gerileyerek iyileşecektir. Yani telaşa mahal vermeyin. Üstelik uygulamanın hemen ardından günlük yaşamınıza rahatlıkla devam edebilirsiniz. Fakat yine de uygulama alanında iyi bir uzman tarafından yapılmalıdır. Striort İzmir’de Sade Derma Estetik Merkezimiz tarafından alanında iyi ve eğitimli uzmanlarımız tarafından yapılmaktadır. 

Striort Ne Kadar Etkili?

Uygulama yapılacak kişinin cildine ve cildinin hassasiyetine bağlı olarak değişkenlik göstermekle beraber Striort, 3 seansta %80 çatlak onarımı sağlar. Fakat uygulamanın yanında uzmanımızın sizinle paylaşacağı konularda dikkatli olmalı ve ev bakım ürünleri düzenli olarak kullanmalısınız. Aksi halde uygulamanın sağlayacağı fayda, maalesef, kaybolacaktır.

Siz de çatlaklarınızla vedalaşmak istiyorsanız, dilerseniz bizi arayabilir, dilerseniz de Sade Derma Estetik merkezimizi ziyaret ederek Striort uygulamasının güçlü etkisiyle tanışabilirsiniz.

 
SIK SORULAN SORULAR

Yüz + dekolte bölgesine uygulama yapılır.  El+kol+yüz masajı da uygulamaya dahildir.

1,30 saatlik zamanınızı cilt bakımı seansında geçirirsiniz.

Temizleme (peeling) + Yoğun buhar + Sıkma (siyah nokta temizlemesi) + Maske + Serum veya vitamin takviyesi + Güneş koruyucu ve masajla seans sonlandırılır.

Yoğun akneli ciltlerde birkaç gün daha yoğun sivilcelenme oluyor. Akne veya siyah nokta sorunu olmayan ciltlerde herhangi bir aksi tepki oluşmaz.

Striort, üç seans uygulanır. Seans sayısı, kişinin çatlak sorununa göre de belirlenir.

Striort seansları ayda 1 kez gerçekleşir.

Striort seans süresi 90 dakikadır.

Striort uygulaması ile 3 seansta %80 oranında başarı sağlanarak yıllardır sorununuz olan çatlaklardan kurtulmanızı sağlar.

Striort; Göbek, Göğüs, Dekolte, Kol, İç Bacak, Bacak, Popo bölgelerinde güvenle uygulanabilir.

Striort uygulamasında genel olarak acı hissiyatı yoktur. Bazı bölgelerde bir miktar sızlama ve kaşıntı hissi oluşabilir.

Genel olarak acı hissiyatı yoktur. Bazı bölgelerde bir miktar sızlama ve kaşıntı hissiyatı oluşturur.

Uygulama yapılan bölgenin 15 gün boyunca güneşe maruz kalmaması gerekmektedir. Bu nedenle genellikle kışın yapılması önerilmektedir. Fakat uygulama yapılan bölgeyi çok fazla güneşe maruz bırakmamak ve yüksek faktörlü güneş koruyucusu kullanmak koşulu ile yazın da uygulanabilmektedir.

WarpSculpt için özel bir hazırlık yapmak gerekmiyor. Eğer karın kaslarını hedef alıyorsanız, sırt üstü, eğer popo bölgesini tedavi etmek istiyorsan yüz üstü rahatça uzanmanız yeterli oluyor. Yüksek yoğunluklu elektromanyetik enerjisi hedef bölge kaslarına gönderilmeye başladığında, kasılmaları hissediyorsunuz.

30 dakika boyunca, kasılmalar bir algoritmayı takip ediyor. Bazen daha hızlı bazen daha yavaş bazen daha güçlü oluyor. Başta çok yoğun hissedebiliyorsunuz ama çoğu insan birkaç dakika içerisinde alışıyor.

WarpSculpt'ın elektromanyetik enerjisi kaslarınızın kendi yaptığınız egzersizler ile erişebileceğinden çok daha güçlü bir şekilde kasılmasını sağlıyor.

Ortalama 30 dakika süren seans sonrasında terlemeden, acı çekmeden 20000 mekik ya da squat yapmış gibi oluyorsunuz.

Efor sarf etmeden, hızla zayıflamak isteyenler için tercih edilen WarpSculpt, kas yapmak istediğiniz kas dokusu yoğun her bölgenize; popo, kalça, kol, bacak, karın ve göbeğe uygulanabilen bir tekniktir.

Warpsculpt 30 dk süren bir uygulamadır.

Son seansın 2-3 hafta sonrasında sonuç alınır.

Akciğerlerimize hava yoluyla aldığımız oksijen, kan dolaşımı ile tüm dokulara giderek onları besler ve canlandırır. Oksijen terapisi, diğer bir adıyla nazal yöntem ile havadaki oksijen % 90’a kadar yoğunlaşır ve böylece sizi daha nemli, adeta bir ormanda temiz hava soluyormuş hissine ulaştırır.
Oksijen terapisinin 2 temel amacı vardır; ilk amaç dokulara yeterli oksijen ulaştırıp bozulmalarını önlemek, ikinci amaç ise var olan hipotermi ve yetersiz oksijenlenmeye yönelik destek sağlamaktır.

Oksijen Terapisi herkese güvenle uygulanabilir. Oksijen sadece solunum sorunları olan insanlar için değil, herkes için hayati öneme sahiptir. Özellikle cilt bakımı, cilt yenileme gibi ihtiyaçları olan herkes rahatlıkla oksijen terapi yaptırabilir.

Tüm vücudun, dokuların, organların oksijenlenmesini sağlar.

Vücudu canlandırır ve bağışıklığı artırır.

Beyne daha iyi oksijen ulaşması sağladığı için zihne canlılık verir.

Yaşlanma karşıtı ve cilt sağlığında olumlu etkileri vardır.

Toksin atılımını destekler.

Sinir sistemini rahatlatır.

Uyku düzensizliğini giderir

Migren atakları giderir

Anti-age etkisi yaratır

Detox etkisi yapar

Selülitleri giderir

Cildi canlandırır

Alerjik hastalıkları yatıştırır

Zihinsel performansı arttırır

Sinir sistemini düzenler

Dolaşım sistemi yoluyla vücuttaki tüm hücreleri besler ve canlandırır

Hastalıklarda daha hızlı iyileşme sağlar

Kalp, beyin ve göz fonksiyonlarınızı destekler

Göz yorgunluğunuzu azaltır

Kronik hastalıkların iyileşmesini hızlandırır

KOAH ve emfizem hastalarının yaşam kalitelerinin artırır

Oksijen Terapi her gün alınmaya müsait bir uygulamadır. Uygulama toplam 20 dakika sürer.
Uzmana Danışın

İLETİŞİM

SADE DERMA ESTETİK

8229/1 Sk. Ece Sitesi A Blok 21/C Ataşehir / İzmir
(Kent Hastanesi Çaprazı - İztik Karşısı)

0 232 329 19 000 232 329 19 35

bilgi@dermaestetik.com.tr


SADE DERMA GÜZELLİK

Yalı Mh. İdil Biret Cad. No:3 Kat:2 35550 Karşıyaka/İZMİR

0 232 330 19 03

bilgi@dermaestetik.com.trBu web sayfası çerezler ve Google Analytics web analiz aracını kullanıyor. Sayfalarımızı ziyaret ettiğinizde bunu kabul etmiş sayılırsınız. Gizlilik politikamızla ilgili bilgilere buradan, Çerez politikamızla ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Uzmana Danışın

Uzmana Danışın

gonet parma