Gelin makyajı modası 2019
17 Haziran

Gelin makyajı modası 2019

Bu yıl parlaklığın, ışıltının yılı!

Metalik far, gümüş rengi eyeliner, parıltılı oje... 2019 yılının gelinlerinin ışıl ışıl görünmelerini sağlayacak her şey elimizin altında!

Ne gece makyajında ne de düğün gününde abartılı parlaklığı sevmeyen gelinler için ne öneriliyor diyorsanız? Onlar için de yumuşak pembe tonları gözdemiz. Yalın bir gelin makyajı isteyen gelin adayları için de “yok gibi makyaj” yani popüler ismiyle no makeup makeup, tercihini bu doğal görünümden yana kullananların mutluluğunu taçlandıracak!

 

Şimdi bakalım listemizin  en can alıcı unsurlarına:

*Metalik farlar

Doğallığın rafa kalkmadığını gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Sadece diyoruz ki alternatif makyaj isteyen gelin adayları için metalik, parlak, ışıl ışıl, göz alan tonlar, dokunuşlar döndü.

*Romantik pembeler

Gelin makyajına naif pembeleri ekleyelim. Çok güzel, çok masum, çok duru... Mat pembeler, bebek pembeleri, pastel pembeler ve pembenin tüm tonları bu yaz gelin makyajlarının biriciği olacak.

*Kırmızı ruj

‘Gelinler kırmızı ruj sürmez’ ezber cümlesini alıp çöpe atıyoruz. Çünkü artık gelin makyajlarında sınırlar ortadan kalktı ve dolayısıyla da kırmızı rujlar sahneye geldi.

*Nude görünüm

Ten rengi, pudramsı makyajdan bahsediyoruz. Hafif dumanlı gözler, nude pembe ruj ve duru bir ten...Ne kadar bakımlı ve taze göründüğünü siz de hayal edebiliyor musunuz?

*Doğal ve kalın kaşlar

Sadece kaşların aralarındaki boşluklar, kaş farı ile doldurularak ve bir kaş maskarasıyla yukarı doğru taranarak enfes, doğal görünüme kavuşmak çok kolay.

Her gelin adayına hangi zevke sahip olursa olsun yakışacak bir 2019 yaz makyaj modasından bahsediyoruz ve mutluluklar diliyoruz...

 

Makeup Artist İbrahim Yıldırım

 
Uzmana Danışın

İLETİŞİM

SADE DERMA ESTETİK

8229/1 Sk. Ece Sitesi A Blok 21/C Ataşehir / İzmir
(Kent Hastanesi Çaprazı - İztik Karşısı)

0 232 329 19 000 232 329 19 35

bilgi@dermaestetik.com.tr


SADE DERMA GÜZELLİK

Yalı Mh. İdil Biret Cad. No:3 Kat:2 35550 Karşıyaka/İZMİR

0 232 330 19 03

bilgi@dermaestetik.com.trBu web sayfası çerezler ve Google Analytics web analiz aracını kullanıyor. Sayfalarımızı ziyaret ettiğinizde bunu kabul etmiş sayılırsınız. Gizlilik politikamızla ilgili bilgilere buradan, Çerez politikamızla ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Uzmana Danışın

Uzmana Danışın

gonet parma