Göbek Eritmek İçin Hangi Uygulamalar Tercih Edilmelidir?
12 Mart


Onda Soğuk Dalga Terapisi Warpsculpt Power Plate

Göbek Eritmek İçin Hangi Uygulamalar Tercih Edilmelidir?

Göbek Eritmek İçin Hangi Uygulamalar Tercih Edilmelidir?

Yaz geliyor hanımlar! Hepimiz tiril tiril elbiselerimiz içinde, son model bikinilerimizle, saklanmadan, özgürce yazın keyfini sürme hayalleri içine girdik bile!

"Hemen zayıflamalıyım!", "Şurada biraz fazlalığım var...", "Daha fit daha sağlıklı görünmek istiyorum artık!", "Değişim şart!" dediğinizi duyar gibiyiz. E haklısınız da aylardır evlerde tıkılı kaldık. Hem sosyalleşip, anın tadını çıkarmak hem de uzun süredir görmediğimiz çevremizle vakit geçirirken güzel ve bakımlı olmak istiyoruz.

Çoğu Türk kadınında olduğu gibi genetik bir özellik olarak bel, karın ve göbek bölgemizin kolayca yağlandığını biliyoruz... Dolayısıyla şimdilerde daha sık duyacağımız, mucizevi şok diyetler, inanılmaz teknolojik aletler veya sıkı bir programa dahil yapacağımız spor rutinleri konuşulup duracak. Bunlardan en güveniliri en faydalısını bulmak ve uygulatmak da samanlıkta iğne aramaya dönecek.

Sade Derma Estetik olarak sizlere konuyu daha da basitleştirmek ve daha anlaşılır anlatabilmek adına göbek eritme ile ilgili ne yapılabilir? Hangi uygulama ne kadar güvenilirdir? En hızlı şekilde hangi uygulamadan dönüş alabilirim? gibi sorularınızı yanıtlamak istiyoruz.

Sade Derma Estetik'te Göbek Eritmek İçin;

1-  WarpSculpt / Karın Kası

Hem efor hem zaman kaybı yaşamak istemeyen danışanlarımızın tercih ettiği bir uygulama olan WarpSculpt, kaslara elektromanyetik şoklar göndererek hızlı ve etkili bir biçimde yoğun kas dokusu olan karın, göbek bölgelerine uygulanabilen bir uygulamadır. Diyet yapamayacak kadar hızlı tempolu bir hayata, spora vakit ayıramayacak kadar yorgun olduğunuz bir iş temposunda yaşıyorsanız; WarpSculpt ile sadece 30 dakikada 20000 mekik ya da squat yapmış gibi bir forma girmeye başlayabilirsiniz.

2- Odaklı Kavitasyon

Haftada 1 gün 1 saat ayıracağınız bu uygulama ise, yağ hücrelerini hedef alan, vakum destekli başlığı sayesinde ses dalgaları vasıtasıyla yağ hücrelerini parçalamaya yarayan bir bir uygulamadır. Göbek eritmek için danışanlarımız tarafından devamlı tercih edilen bir uygulama olmuştur. Göbek veya istenilen herhangi bir bölgedeki fazlalıkların eritilmesi bir yana aynı zamanda selülit gidericiliği ile de ön plana çıkar.

3- Striort

Genel olarak çatlak tedavisi olarak uyguladığımız Striort, hızlı kilo alıp vermede başımıza dert olan çatlakları onarırken, genç hücrelerin üretimini de destekler. Kolajen üretimini arttırır. Dolayısıyla hızlı kilo alıp verdiğimiz bölgelerdeki cilt görünümünü sağlıklığına kavuşturur. İlk seanstan itibaren gözle görülür bir etki bırakır. 3 seans sonucunda %80'e varan çatlak tedavisi yapılmış olur. Cildinizin ani kilo kaybından sonra veya alımından sonra daha sağlıklı ve canlı görünmesini istiyorsanız, Uygulamalarımız kategorisinden Striort uygulamasına daha detaylı göz atabilirsiniz.

4- Soğuk Lipoliz

Soğuk Lipoliz, yağ hücrelerini dondurarak, işlevsiz hale getirip, yok olmasını sağlayan, kontrollü ve bölgesel cilt soğutma yöntemidir. Vakum masajı kullanılarak, yağ hücrelerinin emilmesini sağlarken; cildi sıkılaştırmasıyla ön plana çıkan bir uygulamadır. 1-2 seans sonucunda yağ hücrelerinin geri dönüşümsüz olarak kaybı sağlanır. Acısız, ağrısız 1 saatlik tek seans ile göbek, bacak, basen, kol altı gibi bölgelerimizdeki yağlardan sonsuza dek kurtulabiliriz.

5- Manuel Selülit Masajı

Kan ve lenfatik dolaşıma yönelik yapılan bu masaj seansı maksimum 25 dakika sürmektedir. Ürün takvisiyle yapılan masajların sonucu iki kat daha etkili olup, elektro terapi yöntemi ile hem selülit hem fazlalıklardan kurtulmamıza yardımcı olur. Diğer dört uygulamaya göre daha çok zaman içinde etkisini gösteren, manuel uygulanan bir zayıflama/selülit giderme yöntemidir.

6- Reformer Pilates

Reformer Pilates tüm vücudu kapsayan egzersizleri bir araya getirerek geliştiren, zihnin ve bedenin bir noktada toplanmasını sağlayan nefes, düzgün form ve etkin hareket kalıplarına dikkat ederek dengeyi sağlayan, koordinasyonu arttıran, stresi azaltan, spor yapmak isteyen bir kişinin tüm spor aktivitelerini karşılayabilen bir egzersiz sistemidir. Kısa ve uzun vadede bir yaşama biçimi olarak benimseyeceğiniz, Reformer Pilates Göbek eritme bir yana tüm vücudunuzun baştan aşığı fit ve sağlıklı olmasını sağlayacaktır.

SIK SORULAN SORULAR

Striort, üç seans uygulanır. Seans sayısı, kişinin çatlak sorununa göre de belirlenir.

Striort seansları ayda 1 kez gerçekleşir.

Striort seans süresi 90 dakikadır.

Striort uygulaması ile 3 seansta %80 oranında başarı sağlanarak yıllardır sorununuz olan çatlaklardan kurtulmanızı sağlar.

Striort; Göbek, Göğüs, Dekolte, Kol, İç Bacak, Bacak, Popo bölgelerinde güvenle uygulanabilir.

Striort uygulamasında genel olarak acı hissiyatı yoktur. Bazı bölgelerde bir miktar sızlama ve kaşıntı hissi oluşabilir.

Genel olarak acı hissiyatı yoktur. Bazı bölgelerde bir miktar sızlama ve kaşıntı hissiyatı oluşturur.

Uygulama yapılan bölgenin 15 gün boyunca güneşe maruz kalmaması gerekmektedir. Bu nedenle genellikle kışın yapılması önerilmektedir. Fakat uygulama yapılan bölgeyi çok fazla güneşe maruz bırakmamak ve yüksek faktörlü güneş koruyucusu kullanmak koşulu ile yazın da uygulanabilmektedir.

Elektro therapi cilt yüzeyi, cilt altı dokuları ve derin kas gruplarının yüksek frekanslı elektriksel uyarılarla aktive edilmesidir. Elektro terapi sadece incelme için değil selülit tedavisinde de kullanılabilen son teknolojiye uygun bir tekniktir.

Karın Kası ve Popo Şekillendirme için geliştirilen teknoloji yani; 
WarpSculpt tüm dünyada bir ilki temsil eder. Karın kası yapmak, kalçalarını şekillendirmek, daha sıkı kollar ve formda bacaklar için geliştirilmiş, kasların çalıştırılmasına yönelik uygulanan son sistem bir teknolojidir.

WarpSculpt için özel bir hazırlık yapmak gerekmiyor. Eğer karın kaslarını hedef alıyorsanız, sırt üstü, eğer popo bölgesini tedavi etmek istiyorsan yüz üstü rahatça uzanmanız yeterli oluyor. Yüksek yoğunluklu elektromanyetik enerjisi hedef bölge kaslarına gönderilmeye başladığında, kasılmaları hissediyorsunuz.

30 dakika boyunca, kasılmalar bir algoritmayı takip ediyor. Bazen daha hızlı bazen daha yavaş bazen daha güçlü oluyor. Başta çok yoğun hissedebiliyorsunuz ama çoğu insan birkaç dakika içerisinde alışıyor.

WarpSculpt'ın elektromanyetik enerjisi kaslarınızın kendi yaptığınız egzersizler ile erişebileceğinden çok daha güçlü bir şekilde kasılmasını sağlıyor.

Ortalama 30 dakika süren seans sonrasında terlemeden, acı çekmeden 20000 mekik ya da squat yapmış gibi oluyorsunuz.

Efor sarf etmeden, hızla zayıflamak isteyenler için tercih edilen WarpSculpt, kas yapmak istediğiniz kas dokusu yoğun her bölgenize; popo, kalça, kol, bacak, karın ve göbeğe uygulanabilen bir tekniktir.

Warpsculpt 30 dk süren bir uygulamadır.

Son seansın 2-3 hafta sonrasında sonuç alınır.

Onda Soğuk Dalga Terapisi;

Kol

Gıdı

Basen

Göbek - Karın

Diz Kapağı

Bacak - İç bacak

gibi bölgelere uygulanıp, sonuç almakla beraber selülitlerin giderilmesine yarayan bir uygulamadır.
Uzmana Danışın

İLETİŞİM

SADE DERMA ESTETİK

8229/1 Sk. Ece Sitesi A Blok 21/C Ataşehir / İzmir
(Kent Hastanesi Çaprazı - İztik Karşısı)

0 232 329 19 000 232 329 19 35

bilgi@dermaestetik.com.tr


SADE DERMA GÜZELLİK

Yalı Mh. İdil Biret Cad. No:3 Kat:2 35550 Karşıyaka/İZMİR

0 232 330 19 03

bilgi@dermaestetik.com.trBu web sayfası çerezler ve Google Analytics web analiz aracını kullanıyor. Sayfalarımızı ziyaret ettiğinizde bunu kabul etmiş sayılırsınız. Gizlilik politikamızla ilgili bilgilere buradan, Çerez politikamızla ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Uzmana Danışın

Uzmana Danışın

gonet parma