Bir kalıcı oje deneyimi
20 Mayıs


Kalıcı Oje

Bir kalıcı oje deneyimi

Bugün sizlere biraz kalıcı oje serüvenimden bahsedeceğim çünkü aşırı hayatımı kurtaran bir şey bu ! Birkaç ay önce yaptırdım ilk defa. Tırnaklarım aşırı kırılıyordu, çok zor ve az uzuyordu en iyi tırnak sertleştiricileri kullanmama rağmen :( Kalıcı ojenin en sevdiğim yönünün tırnaklarımı inanılmaz iyi uzatması olduğunu söyleyebilirim. Eğer benim gibi bu durumdan şikayetçiyseniz kesinlikle yaptırın derim.

Mesela aranızda bir ay aynı ojeyi kullanmak istemeyen de olabilir. Sadece tırnaklarınız uzasın diye yaptırmayı düşünebilirsiniz, eğer böyle düşünüyorsanız yanlış çünkü üstüne istediğiniz ojeyi sürüp çıkarabiliyorsunuz rahatlıkla. Ben hayatım boyunca oje sürüp kurumasını beklemekten nefret ettim gerçekten sürmesi ayrı kurutması ayrı dert. Böyle inanılmaz rahatım. Aşağıda ki fotoğrafta en son yaptırdığımı görebilirsiniz.

Tırnak etlerime hiç dokunmadan sadece kalıcı oje uygulaması yapıyoruz. Tırnaklarım törpülenip düzeltilip şekillendiriliyor ama daha önce hiç tırnak etlerime dokunmadığım için onları ellemiyoruz. Tırnağınızın uzama hızına bağlı olarak iki buçuk - üç haftaya kadar falan kullanabiliyorsunuz.

Açık renk yaptırdığınız zaman uzadığı da çok az belli oluyor zaten. Kalıcı ojenin en güzel yanlarından biri de hiç uçlarından çıkmıyor olması ve tırnağınız kırılmıyor.

Erin Şengül

SIK SORULAN SORULAR

El tırnaklarında 2 hafta, ayak tırnaklarında ise 3 haftaya yakındır.

Normal ojeden farklı olarak solüsyonlar ve cihazla yapmış olduğumuz bir uygulamadır. Bunun ekipmanları ve eğitimi olan uzmanlar tarafından yapılması önerilir.

Kalıcı oje özel işlemlerle uygulandığı gibi yine aynı özel işlemlerle de çıkarılır. Yani asetonla çıkarma işlemi yapılmaz.

Hayır zarar vermez. Hiç çıkarmadan sürekli olarak kalıcı oje uygulaması devam ederse evet, zarar verir.

Evet. Kalıcı oje üzerine normal oje sürülür.
Uzmana Danışın

İLETİŞİM

SADE DERMA ESTETİK

8229/1 Sk. Ece Sitesi A Blok 21/C Ataşehir / İzmir
(Kent Hastanesi Çaprazı - İztik Karşısı)

0 232 329 19 000 232 329 19 35

bilgi@dermaestetik.com.tr


SADE DERMA GÜZELLİK

Yalı Mh. İdil Biret Cad. No:3 Kat:2 35550 Karşıyaka/İZMİR

0 232 330 19 03

bilgi@dermaestetik.com.trBu web sayfası çerezler ve Google Analytics web analiz aracını kullanıyor. Sayfalarımızı ziyaret ettiğinizde bunu kabul etmiş sayılırsınız. Gizlilik politikamızla ilgili bilgilere buradan, Çerez politikamızla ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Uzmana Danışın

Uzmana Danışın

gonet parma