Limonlu Su Karışımı Mucizesi Doğru Mu?
12 Ocak


Diyet Danışmanlığı Odaklı Kavitasyon VellaShape Vücut Kilo Verme Beslenmesi G5 Selülit Masajı Radyo Frekans Presso Terapi

Limonlu Su Karışımı Mucizesi Doğru Mu?

Limonlu su karışımı mucizesi doğru mu?

Öncelikle limonun c vitamini kaynağı olduğunu ve vücudumuza iyi geldiğini, bağışıklığımızı kuvvetlendirdiğini biliyoruz. Peki suya sıkıp içilen limonun yağ yakımıyla bir ilgisi var mı? Cevap, HAYIR.
Gün içinde limonlu su içmek yağ yaktırmaz. Çünkü gün içinde sürekli içildiği sırada sindirimi için sürekli insülin salınır. Düzenli insülin salınımı ise yağ yakımını önler. Depoların kullanımını durdurur.
Yaniii, gün içinde sadece limonlu su içerek elektrolit dengenizi sağlamış olursunuz. Sabahtan suya sıkılan limonun içindeki c vitamini de çok kısa sürede havayla temas ettiği sırada yok olur. Yani beklentilerle sonuçlar tamamen farklı. Limonlu suyu C vitamini için tüketmek istiyorsanız da bunu meyveleri o an soyup yiyerek ancak alabilirsiniz. Limonlu su ile değil.
.
.
Sağlıklı Günler.

SIK SORULAN SORULAR

WarpSculpt için özel bir hazırlık yapmak gerekmiyor. Eğer karın kaslarını hedef alıyorsanız, sırt üstü, eğer popo bölgesini tedavi etmek istiyorsan yüz üstü rahatça uzanmanız yeterli oluyor. Yüksek yoğunluklu elektromanyetik enerjisi hedef bölge kaslarına gönderilmeye başladığında, kasılmaları hissediyorsunuz.

30 dakika boyunca, kasılmalar bir algoritmayı takip ediyor. Bazen daha hızlı bazen daha yavaş bazen daha güçlü oluyor. Başta çok yoğun hissedebiliyorsunuz ama çoğu insan birkaç dakika içerisinde alışıyor.

WarpSculpt'ın elektromanyetik enerjisi kaslarınızın kendi yaptığınız egzersizler ile erişebileceğinden çok daha güçlü bir şekilde kasılmasını sağlıyor.

Ortalama 30 dakika süren seans sonrasında terlemeden, acı çekmeden 20000 mekik ya da squat yapmış gibi oluyorsunuz.

Efor sarf etmeden, hızla zayıflamak isteyenler için tercih edilen WarpSculpt, kas yapmak istediğiniz kas dokusu yoğun her bölgenize; popo, kalça, kol, bacak, karın ve göbeğe uygulanabilen bir tekniktir.

Warpsculpt 30 dk süren bir uygulamadır.

Son seansın 2-3 hafta sonrasında sonuç alınır.
Uzmana Danışın

İLETİŞİM

SADE DERMA ESTETİK

8229/1 Sk. Ece Sitesi A Blok 21/C Ataşehir / İzmir
(Kent Hastanesi Çaprazı - İztik Karşısı)

0 232 329 19 000 232 329 19 35

bilgi@dermaestetik.com.tr


SADE DERMA GÜZELLİK

Yalı Mh. İdil Biret Cad. No:3 Kat:2 35550 Karşıyaka/İZMİR

0 232 330 19 03

bilgi@dermaestetik.com.trBu web sayfası çerezler ve Google Analytics web analiz aracını kullanıyor. Sayfalarımızı ziyaret ettiğinizde bunu kabul etmiş sayılırsınız. Gizlilik politikamızla ilgili bilgilere buradan, Çerez politikamızla ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Uzmana Danışın

Uzmana Danışın

gonet parma