LPG Vücut Bakımı ile Tek Cihazda Tüm Çözüm
28 Ekim


LPG Cellu M6 Endermolab Vücut

LPG Vücut Bakımı ile Tek Cihazda Tüm Çözüm

Selülitler, bölgesel yağlanmalar, sıkılığını kaybetmeye başlayan bir cilt… Tüm bu problemler için tek bir cihaz olsa ve hemen etki etse nasıl olurdu? Harika değil mi? Louis Paul Gaultier veya diğer adıyla LPG tüm bunları sizin için tek bir cihazda topluyor.

LPG cihazı, bir fizik tedavi uzmanı tarafından, geçirdiği bir motosiklet kazası sonrası yara izleri, ödem ve ağrıları tedavi amacıyla geliştirildi. Fizik tedavi amaçlı alınan olumlu sonuçların yanında hastalarda incelme ve selülitlerde azalma gözlenince estetik amaçlı da kullanılmaya başlandı. 

LPG vücut bakımı, İzmir’de oldukça tercih edilen ve etkisi kullananlar tarafından onaylanan bir zayıflama uygulamasıdır. Üstelik uzmanlarımız tarafından uygulanan bu yöntem, - kişilere göre değişmekle beraber - ilk 3 seansta gözle görülür bir farklılık sağlıyor. 

Peki LPG cihazı bunu nasıl yapıyor? 

LPG Vücut uygulamasında cihaz cildinizi yumuşatmak ve fibrozu azaltmak için zorlamadan ve %100 doğal bir şekilde cildinizi uyarıyor. Bu uyarım sonucunda vücudunuz yağ yakmaya başlıyor ve sağlıklı bir kan dolaşımına sahip oluyorsunuz. Üstelik kan dolaşımının yanında lenfatik dolaşım sisteminizin de daha sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlıyor ve böylece metabolizmanız canlanırken biriken artıklar vücudunuzdan atılıyor. 

Lenfatik dolaşım sisteminize ve kan dolaşımınıza olan etkisi ise cihazın oldukça önemli bir parçası. Çünkü dolaşım sistemlerinizde ortaya çıkan tıkanıklıklar, metabolizmanızdan bağışıklık sisteminize birçok konuda hayatınızı derinden etkileyen tıkanıklıklardır. Biz bu tıkanıklıkları fark edemesek de zaman zaman ayaklarımızda ve bacaklarımızda oluşan şişlikler, vücudumuzun olması gerekenden daha fazla su tutması, sürekli yorgunluk ve halsizlik, kolay hastalanma gibi aslında hayat kalitemizi oldukça düşüren şeylere sebep olmaktadır. Bu nedenle LPG Vücut bakımı cihazı cildinizi ve cilt altınızı uyarırken dolaşım sisteminizdeki tıkanıkları açarak yeniden zinde hissetmenize, daha hafif ve sağlıklı bir vücuda sahip olmanızı sağlıyor.

Bu uyarı sonucunda oluşan yağ yakımı, vücudunuzda fazla yağ ve su depolandığını gösteren selülitlerin de yavaş yavaş ortadan kaybolmasını sağlıyor. Üstelik bir yandan cildiniz de sıkılaştığı için o hayalini kurduğunuz cilde tek bir cihaz sayesinde ulaşmış oluyorsunuz. LPG vücut bakımının 3 seansının ardından selülitlerinizde %67 oranında azalma olduğunu kendiniz de görebilirsiniz. Selülit nedir ve neden olur başlıklı yazımızda selülit hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. 

LPG Vücut bakımı ile selülitlerinizden kurtulmak, zayıflamak ve daha hafif, daha zinde ve daha sağlıklı bir vücuda sahip olmak isterseniz Sade Derma Estetik olarak sizleri bilgilendirmekten ve bu süreçte bizi tercih etmenizden mutluluk duyarız. Dilerseniz bizi arayabilir, dilerseniz LPG Vücut Bakımı için Karşıyaka’da yer alan merkezimizi ziyaret edebilirsiniz. 

 
SIK SORULAN SORULAR

Selülitlerde 3 seanstan sonra %67 oranında bir azalma görülür. 

Beslenmeye ve egzersize (kollar, sırt, karın, bel, uyluklar vb.) dirençli belirli alanları hedeflemeyi ve inceltmeyi mümkün kılar.

Bilinen hiçbir yan etkisi yoktur.

LPG Uygulaması ile birlikte hücreler, dermisin yoğunluğunu kendiliğinden geri kazanması için kolajen, hiyaluronik asit ve elastin sentezlemeye devam eder ve hücre yenilemesini sağlanır.
Uzmana Danışın

İLETİŞİM

SADE DERMA ESTETİK

8229/1 Sk. Ece Sitesi A Blok 21/C Ataşehir / İzmir
(Kent Hastanesi Çaprazı - İztik Karşısı)

0 232 329 19 000 232 329 19 35

bilgi@dermaestetik.com.tr


SADE DERMA GÜZELLİK

Yalı Mh. İdil Biret Cad. No:3 Kat:2 35550 Karşıyaka/İZMİR

0 232 330 19 03

bilgi@dermaestetik.com.trBu web sayfası çerezler ve Google Analytics web analiz aracını kullanıyor. Sayfalarımızı ziyaret ettiğinizde bunu kabul etmiş sayılırsınız. Gizlilik politikamızla ilgili bilgilere buradan, Çerez politikamızla ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Uzmana Danışın

Uzmana Danışın

gonet parma