Vücut bakımında LPG (Lous Poul Gute) enerjisi
10 Haziran


LPG Cellu M6 Endermolab Vücut

Vücut bakımında LPG (Lous Poul Gute) enerjisi

Lipomasaj olarak da bilinen LPG, vücudunuzu bir heykeltıraş gibi adım adım şekillendiriyor.

İşlenilen bölgelerde kan dolaşımı artıyor. Metabolik atıkların vücuttan boşaltılmasına yardımcı oluyor. Doku drenajı sağlanıyor. Bağ dokusu lifleri serbest hale geliyor ve cilde esneklik kazandırıyor. LPG uygulaması ile deriden kaslara dek tüm dokuların yeniden biçimlendirilmesi sağlanıyor.

 

 

Sayılarla LPG vücut uygulaması:

 

 

LPG vücut tedavisi aşamaları:

 

İlk 30 dakika kasları gevşetmek için rahatlama uygulaması ile başlıyor. Ödemi ve toksinleri atmak için ardından 30 dakika boyunca sıvı mobilizasyonu uygulanıyor. Selülitlerden kurtulmak ve incelme hücrelerini hareketlendirmek için 50 dakikalık bir son işlemle kür tamamlanıyor.

 

Japon Katakori masajlarından ilham alan rahatlama uygulaması, nefes alma egzersizleriyle canlandırıcı uygulama, yoğun hücre uyarımı ile parlaklık için tonlama uygulaması ve boyun-sırt rahatlaması için detoks uygulaması, başlangıçta seansları 20 dakika olan, zaman geçtikçe yoğunlaşan ve 60 dakikaya varan vücut terapileridir.

 

LPG işleminin sakıncalı olduğu durumlar:

 

 

kesinlikle uygulanmamalı.

SIK SORULAN SORULAR

Selülitlerde 3 seanstan sonra %67 oranında bir azalma görülür. 

Beslenmeye ve egzersize (kollar, sırt, karın, bel, uyluklar vb.) dirençli belirli alanları hedeflemeyi ve inceltmeyi mümkün kılar.

Bilinen hiçbir yan etkisi yoktur.

LPG Uygulaması ile birlikte hücreler, dermisin yoğunluğunu kendiliğinden geri kazanması için kolajen, hiyaluronik asit ve elastin sentezlemeye devam eder ve hücre yenilemesini sağlanır.
Uzmana Danışın

İLETİŞİM

SADE DERMA ESTETİK

8229/1 Sk. Ece Sitesi A Blok 21/C Ataşehir / İzmir
(Kent Hastanesi Çaprazı - İztik Karşısı)

0 232 329 19 000 232 329 19 35

bilgi@dermaestetik.com.tr


SADE DERMA GÜZELLİK

Yalı Mh. İdil Biret Cad. No:3 Kat:2 35550 Karşıyaka/İZMİR

0 232 330 19 03

bilgi@dermaestetik.com.trBu web sayfası çerezler ve Google Analytics web analiz aracını kullanıyor. Sayfalarımızı ziyaret ettiğinizde bunu kabul etmiş sayılırsınız. Gizlilik politikamızla ilgili bilgilere buradan, Çerez politikamızla ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Uzmana Danışın

Uzmana Danışın

gonet parma