Model Özge Ulusoy, Güzelliğinin Sırrını Açıkladı
08 Kasım

Model Özge Ulusoy, Güzelliğinin Sırrını Açıkladı

İZMİR'de bir estetik ve güzellik merkezinde bakım yaptıran model Özge Ulusoy, güzelliğinin sırrını açıkladı. Ulusoy, "Önemli olan kendine iyi bakmak, sağlıklı yaşamak, pozitif olmak, su içmek ve önce kendine yatırım yapmak" dedi.

Türkiye'de ender olan son teknoloji aletlerle hizmet veren, Ezgi Mola, Berkay, Danla Bilic, Oğuzhan Koç, İbrahim Büyükak, Aslı Kızmaz, Enis Arıkan, Sercan Yaşar ve Burak Altındağ gibi ünlülerin de gittiği İzmir Ataşehir'deki Sade Derma Estetik Merkezi'ni, son olarak manken model Özge Ulusoy ziyaret etti. Songül Yıldırım'ın sahibi olduğu merkezde bakım yaptıran Ulusoy, güzelliğinin sırrını, "Önemli olan kendine iyi bakmak, sağlıklı yaşamak, pozitif olmak, su içmek ve önce kendine yatırım yapmak" sözleriyle açıkladı. Pandemi döneminde neler yaptığından da bahseden Ulusoy, "Pandemi dönemi benim için bol bol spor yaparak, kitap okuyarak, dizi izleyerek geçti. Bu dönem biraz kendi kendime kaldım. O telaşeden kurtulma dönemi oldu diyebilirim benim için. Sonrasında hızla işlerimize başladık. Televizyon programımıza geri döndük. Şu an her şey yolunda. Pandemi biraz dinlenme gibi geçti. En yakında dünyanın tüm sağlığına kavuşmasını diliyorum" dedi.

HABERLER.COM
Uzmana Danışın

İLETİŞİM

SADE DERMA ESTETİK

8229/1 Sk. Ece Sitesi A Blok 21/C Ataşehir / İzmir
(Kent Hastanesi Çaprazı - İztik Karşısı)

0 232 329 19 000 232 329 19 35

bilgi@dermaestetik.com.tr


SADE DERMA GÜZELLİK

Yalı Mh. İdil Biret Cad. No:3 Kat:2 35550 Karşıyaka/İZMİR

0 232 330 19 03

bilgi@dermaestetik.com.trBu web sayfası çerezler ve Google Analytics web analiz aracını kullanıyor. Sayfalarımızı ziyaret ettiğinizde bunu kabul etmiş sayılırsınız. Gizlilik politikamızla ilgili bilgilere buradan, Çerez politikamızla ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Uzmana Danışın

Uzmana Danışın

gonet parma