Sade Derma Estetik Ve Collagen Lift Paris
25 Aralık

Sade Derma Estetik Ve Collagen Lift Paris

Sade Derma Estetik ve Collagen Lift Paris 
Merhaba hanımlar! Fark ettiyseniz son zamanlarda kolajen denilince her kafadan bir ses çıkıyor... Çevrenizden “En güzel ürün budur!”, “En faydalı ürün şudur.” gibi birçok şey duymuş olabilirsiniz. Haydi gelin size gerçeklerden; tecrübeyle sabit, %100 güvenilir bir markadan bahsedeyim!   Onun adı; Collagen Lift Paris™ 
Daha önceki birçok blog ve uygulama yazısında, kolajenin ne olduğu, neye yarar sağladığı üzerine uzun uzun bilgi vermiştik. Kafanızda kolajen ile ilgili soru işaretleri varsa “collagen” başlıklı yazılarımıza göz atabilirsiniz. Ben size bugün biraz Collagen Lift Paris öveceğim çünkü...
Öncelikle antiaging etkisi taratışılamaz çünkü Collagen Lift Paris™'in ürünlerinin, cildin nem oranını arttırdığı ve kırışıklıkları %50 oranında azalttığı klinik ortamda ispatlandı. 
Sade Derma Estetik’ten temin edebileceğiniz Collagen Lift Paris kırışıklıklarda %50’ye kadar azalma, cilt elastikiyetinde %40’a kadar artış, cilt neminde %15’den fazla artış ve tüm vücut kolajen miktarında %65 artış sağlıyor. Collagen Lift Paris ailesinin dört üyesi var. Ürünleri cildinizin ihtiyacı doğrultusunda kullanmanızda yarar var. Haydi gelin Collagen Lift Paris ailesiyle tanışalım. Ailenin ilk üyesi; 
Collagen Lift Paris™ SİYAH KUTU
Cvitamini ve Ulvaline deniz yosunu desteği ile desteklenmiş, şeker içermeyen, içilebilir, Collagen Lift Paris likit kolajen, cildinizi baştan sona onarmayı hedefliyor. Özellikle 30 yaştan sonra her yıl %1 oranda kaybıyla beraber vücuttaki üretiminin de yavaşladığı kolajeni, Akdeniz yosunu ve C vitamininden oluşan güçlü bir kombinasyona sahip Collagen Lift Paris™ ile cildinize geri kazandırmayı amaçlıyoruz.
5000 mg içilebilir likit Collagen Lift Paris™, vücudunuzun kaybettiği kolajeni geri kazandırmayı amaçlarken bunu mümkün olan en sağlıklı yoldan yapıyor. Emiliminin hızlı ve kayıpsız olması amaçlanıyor. C vitamini takviyesi eklenerek aynı zamanda vücudun kolajeni en sağlıklı şekilde kullanması sağlanıyor. Normal bir cilde sahip, kırışıklıkları çoğalmış, cilt elastikiyetiniz azalmış ise Collagen Lift Paris™ Siyah Kutu’yu  sizlere gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. 
 
Collagen Lift Paris™ RED CARPET
 
Ailenin ikinci üyesi ise; Collagen Lift Paris™ Red Carpet. Likit, içilebilir kolajen formülüne Hyalüronik Asit eklenmiş ve deniz yosunu arttırılmış. Bu sayede cilt kuruluğu artık bir sorun olmaktan çıkıyor! Kozmetik cerrahinin vazgeçilmez takviyesi Hyalüronik Asit ile vücudumuzun seneler ilerledikçe kaybettiği kolajeni, Collagen Lift Paris™ Red Carpet ile yeniden kazanabilirsiniz. Aminoasit ve antioksidan deposu Ulvaline deniz yosunu ile güçlendirilen, 5000 mg kolajen, 100 mg Hyalüronik Asit ve 3000 mg Ulvaline deniz yosunu ile kırışıklıklarınızı azaltırken cildinizi nemlendirerek sağlıklı ve parlak bir görünüm kazandırıyor. İçerdiği Hyalüronik Asit ile cildinizin kolajen takviyesini karşılarken aynı zamanda cilt nemini ve kuruluğunu dengelemenizi sağlıyor.
 
Collagen Lift Paris™ VITALITY
 
Gelelim düzensiz moleküllerin vücutta yarattığı tahribatı düzeltmeye. Aldığımız her nefeste, yediğimiz her yemekte hatta içtiğimiz suda dahi bulunan düzensiz moleküller vücudumuzu yavaş yavaş yıpratır. Halsizlikten uyku düzensizliğine, hızlı yaşlanmadan kansere kadar birçok problemin temel sebebini oluşturur. Bu azılı düşmanlar ile vücudumuz durmaksızın savaşır. Vücudumuzun bu savaştaki en büyük kozu ise antioksidanlardır.
5000 mg kolajen ile 500 mg glutatyon Collagen Lift Paris Vitality içeriğinde bir araya geldi. En güçlü antioksidan olarak bilinen glutatyon, hayatın her alanında vücudumuza girmeyi başaran düzensiz moleküller ile en önde savaşırken cildinizi de onarıyor. Bağışıklık sisteminizi güçlendirmeyi, vücudunuzdan toksinleri atmayı ve aynı zamanda da gençleşmeyi istiyorsanız Collagen Lift Paris™ Vitality’i özellikle tavsiye ediyorum.
 
Collagen Lift Paris™ DETOX
 
Collagen Lift Paris™ ailesinin dördüncü üyesine Collagen Lift Paris Detox. 
Bütünsel sağlık felsefesi ile vücudun en fazla metabolik ve  toksik yükünü taşıyan sistemleri, organları hedef alarak fayda sağlar. Vücudu arındırır ve detoksifiye eder. Karaciğer, böbrek, bağırsak gibi organları temizler; vücudun fonksiyonel işlevlerini görmesini engelleyen toksinlerin ve atıkların vücuttan atılmasına doğrudan etki sağlar.
Deneyince tadının da farklı olduğunu göreceksiniz. Bitkisel özlerle harmanlanmış, yoğunlukta ananas tadını alacağınız bu ürün mucizevi bir ilaç niteliğinde. Siz de vücudunuzu toksinlerden arındırmak, diyetinize ve sporunuza ek olarak kilo vermeyi hızlandırmak istiyorsanız en sağlıklı detoks kürü olan Collagen Lift Paris™ Detox’u mutlaka deneyin.
Neredeyse tepeden tırnağa yenilenmemizi, sağlıklı ve güzel görünmemizi sağlayan kolajen kürleri arasında Collagen Lift Paris’i bir adım öne taşıyan faktörleri deneyimlerim ve gözlemlerim doğrultusunda sizlerle paylaştım. Birçok danışanımızın memnuniyetle kullandığı, içeriğinin doğallığıyla, kalıcı çözüm ortaklığıyla Collagen Lift Paris ürünlerini Sade Derma Estetik’ten edinebilir, kolejenlerden hangi tipi kullanacağınıza, cilt tipinize ve sorunlarına yönelik yaptığımız analizlerimiz sonucunda karar verebilirsiniz.

 

SIK SORULAN SORULAR

Collagen Lift Paris; Test sonuçlarına göre cilt durumunda değişim ve kırışıklıklarda azalma 4 hafta (günlük kullanım) içerisinde gözle görülür hale gelmektedir.

Collagen Lift Paris™ kullanmanın rapor edilen bir yan etkisi yoktur. Endişeleriniz varsa lütfen ürünü almadan önce doktorunuza danışın.

Collagen Lift Paris ampülünü avcumuzun içine alıyoruz ve baş parmağımızla ucuna baskı yaparak kolayca kırıyoruz. Sonrasında bir bardak suya veya meyve suyuna karıştırıp içiyoruz.
Uzmana Danışın

İLETİŞİM

SADE DERMA ESTETİK

8229/1 Sk. Ece Sitesi A Blok 21/C Ataşehir / İzmir
(Kent Hastanesi Çaprazı - İztik Karşısı)

0 232 329 19 000 232 329 19 35

bilgi@dermaestetik.com.tr


SADE DERMA GÜZELLİK

Yalı Mh. İdil Biret Cad. No:3 Kat:2 35550 Karşıyaka/İZMİR

0 232 330 19 03

bilgi@dermaestetik.com.trBu web sayfası çerezler ve Google Analytics web analiz aracını kullanıyor. Sayfalarımızı ziyaret ettiğinizde bunu kabul etmiş sayılırsınız. Gizlilik politikamızla ilgili bilgilere buradan, Çerez politikamızla ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Uzmana Danışın

Uzmana Danışın

gonet parma