Suyun Gücü ile Zayıflayın; Hydroshape!
03 Eylül


Diyet Danışmanlığı Odaklı Kavitasyon VellaShape Vücut G5 Selülit Masajı Hydroshape Radyo Frekans Presso Terapi

Suyun Gücü ile Zayıflayın; Hydroshape!

Suyun yüzyıllardır bir şifa olduğu söylenir. Bilimsel olarak da su, özellikle cildimizin en yakın dostudur. Hydroshape uygulaması da cildinizi eski sağlığına kavuşturmak ve fazla kilolardan kurtulmanızı sağlamak amacıyla ortaya çıkmıştır.

Hydroshape Nedir?

Hydroshape nedir diye sorduğumuzda karşımıza çıkan en net yanıt elbette suda bisikletle zayıflama teknolojisi olacaktır. Tüm bunların yanında Hydroshape 30 dakika süren seans sırasında bedeninize masaj yapmakta, ozonterapi ve kromoterapi ile birlikte rahatlamanızı sağlamakta ve sizi stresten uzaklaştırmaktadır.

Hydroshape uygulamasını İzmir’de uzmanlarımız ile birlikte deneyebilirsiniz ve 1 seans sonrasında bile ortaya çıkan farkı gözlerinizle görebilirsiniz!

Hydroshape’in Faydaları Nelerdir?

Hydroshape’in amaçlarından en önemlisi havaya göre yoğunluğu 12 kat fazla olan suda pedal çevirmenizi sağlayarak 30 dakikada yaklaşık 400-600 kalori yakmanızdır. Kalori yakımının yanı sıra Hydroshape’in faydalarının arasında, selüliti yok etme, ödem atma, kasların gelişimi ve kuvvetlenmesi, kondisyon ve lenf drenajı gibi faydalar da bulunuyor.

Hydroshape uygulamasını İzmir’de, Sade Derma Estetik merkezimizde deneyen kişiler tüm bu etkilerle birlikte hayat kalitelerinde fark edilir bir artış olduğunu dile getiriyorlar. Bu artışın en önemli sebeplerinden biri de Hydroshape’in sahip olduğu ozonterapi ve kromoterapi özellikleridir.

Kromoterapi Nedir?

Peki kromoterapi nedir? Ve hayat kalitemizi arttırıp bizi nasıl böyle rahatlatır? Kromoterapi, suya farklı renkler yansıtan bir özelliktir. Bu renkler sayesinde sizin psikolojik ve fiziksel olarak rahatlamanızı sağlar.

Hydroshape Uygulaması Nasıl Uygulanır?

Hydroshape uygulaması oldukça pratik bir uygulamadır. 30 dakikalık seans için yanınızda getirdiğiniz bikini veya mayonuzu giyerek kabinin içindeki yerinizi alırsınız ve size özel hazırladığımız ozonlu su yardımıyla pedal çevirmeye başlarsınız. Bu uygulama esnasında saçınız ve makyajınız kesinlikle bozulmaz, ojeleriniz silinmez! Üstelik özel olarak hazırlanan sudaki ozon ve yüksek orandaki oksijen sayesinde çıktığınızda duş almanıza gerek kalmaz. Böylece yaktığınız kaloriler ve müthiş bir rahatlama hissi ile hızlıca yeniden günlük hayatınıza devam edebilirsiniz.

Hydroshape ya da bir diğer kullanımı ile Suda Bisiklet sağlıklı bir şekilde kilo vermenizi, incelmenizi ve selülitlerinizden kurtulamanızı sağlayan bir yöntemdir. Fakat unutulmamalıdır ki tüm bu yöntemler sağlıklı ve dengeli beslenmenizin yanında yardımcı uygulamalardır. Sağlıklı beslenmek ve beslenme alışkanlıklarınızı değiştirmek için uzman diyetisyenimiz İzmir’de görüşmeler yapabilir bu sayede kontrollü ve sağlıklı zayıflama süreciniz için güzel bir adım atabilirsiniz. Sağlıklı beslenme ile ilgili bilgi almak için ise blog yazılarımızı takip edebilirsiniz!

Aynı zamanda Hydroshape uygulamamız hakkında detaylı bilgi almak ve randevu oluşturmak içinse bize buradan ulaşabilirsiniz!





SIK SORULAN SORULAR

Hydroshape 10 m2'lik kişisel kabinde, ozonlu su içiresinde bisiklet binme yöntemi ile incelme sağlayan bir cihazdır. Özellik Avrupa ve ABD’de sıkça tercih edilen incelme, kilo kaybetme, selüliti yok etme, vücuttaki fazla suyu atma, kas gelişimi ve kuvvetlenmesi gibi etkileri ile kendini kanıtlamış yenilikçi ve yüksek teknolojik bir uygulama şeklidir.

 

Hydroshape zayıflamada son teknoloji niteliğindedir. Suyun iyileştirme gücünü teknoloji ile birleştirdiği için hem zayıflama hem de rahatlama sağlar.

Suyun direncini kullanır. Bunun sonucunda yaptığınız hareketlerdeki etkiyi normalinden 12 kat daha fazla hissedersiniz.

Sizi yormaz aksine masaj etkisi yaratarak bedeninizi rahatlatır.

30 dakikalık uygulama süresi boyunca 400 ile 600 arası bir kalori harcamanızı sağlar.

Hydroshape  sonrasında duş almanıza gerek kalmaz. Ayrıca işlem bedenin alt kısmında çalıştığı için saçlarınız bozulmaz, makyajınız akmaz

İzmir’de Hydroshape uygulaması yalnızca Derma Estetik’te bulunmaktadır.

 • Sağlıklı bir şekilde zayıflatır.
 • Suyun direnci havadan 12 kat daha fazla olduğu için kısa sürede kilo verdirir.
 • Masaj özelliği ile selülitleri giderir.
 • Bölgesel zayıflama sağlar.
 • Fizyoterapi işlevi görerek beli ağrısını giderir.
 • Bacakları çalıştırarak kas oranını arttırır.
 • Karın kaslarını aktive eder.
 • Vücuttaki fazla suyu atarak şişkinliği önler.
 • Renk terapisi(kromoterapi) ile ruhunuza iyi gelir.

 

 • Hydroshape sizi yormadan kısa sürede zayıflatır.
 • Sağlıklı bir şekilde kilo vermenizi sağlar
 • Bölgesel zayıflamanıza yardımcı olur.
 • Vücuttaki ağrıları azaltır ve fizyoterapi işlevi görür.
 • Etkisini hızlıca gösterir, saatlerinizi harcamanız gerekir.
 • Spor öncesi ve spor sonrası vaktinizi almaz.
 • Hydroshape sonrasında duş almanız gerekmez.
 • Saçınız bozulmaz, ojeleriniz çıkmaz ve makyajınız sabit kalır.

 

Ciddi bir sağlık sorunu yaşamayan herkes hydroshape yapabilir. Kondisyonlu olmanıza gerek yoktur. Suyun etkisi ile fazla efor sarf ettirmediği için sizi yormaz ve vücudunuzda ağrılara sebep olmaz.

Hydroshape suyun içinde uygulandığı için yanınızda bikininizi veya mayonuzu almanız yeterli olacaktır.

 

Yaklaşık 30 dakikalık seanslar şeklinde ilerlenir. Hydroshape’e dilediğiniz kadar devam edebilirsiniz.

Jinekoloğunuz bir sakınca görmediği sürece Hydroshape uygulaması hamileler için uygundur. Suyun kuvveti ve direnci sayesinde hamileler kolaylıkla yapabilir.

Kan dolaşımını artırır; dolaşım bozukluğunu giderir; cildi sıkılaştırır; selülit gidermede yardımcıdır.

Mevsime göre yaz-kış kullanımı olarak suyun sıcaklık veya soğukluk dereceleri ayarlanabiliyor.

Rakamsal olarak şu kadar kilo kaybedilir gibi bir hedef vermemiz mümkün değil. Fakat 30 dakikalık 1 seansta enerji harcayarak 400-600 kalori yakıp ödemden kurtuluyorsunuz. Buna bağlı olarak seanslarınızı destekleyecek şekilde günlük beslenmenize de dikkat ettiğinizde yaptığınız sporun mutlaka etkisi olarak kilo kaybı da gerçekleşecektir.

İncelme, kilo kaybetme, selüliti yok etme, vücuttaki fazla suyu atma, kas gelişimi ve kuvvetlenmesi, kardiovasküler dirençte artış, lenf drenajı gibi etkileri ile bir seans boyunca suyun içinde bisiklete bindiğinizde 16 jakuzi jeti bedeninize masaj yapar ve ozonterapi, kromaterapi özellikleri sizi rahatlatır.

Suyun direnci havadan 12 kat fazla olduğu için 30 dk’lık bir seans boyunca suda bisiklete binmek, 400 ­- 600 kalori yakılmasını ve vücuttaki fazla suyun atılmasını sağlar. 

Kromaterapi (renk terapisi) ışını özelliği, suya farklı renkler yansıtarak psikolojik olarak kişiye rahatlama sağlar. 

Kromoterapi (renk terapisi) özelliği vücuttaki renk farklılıklarını dengelemektedir.

WarpSculpt için özel bir hazırlık yapmak gerekmiyor. Eğer karın kaslarını hedef alıyorsanız, sırt üstü, eğer popo bölgesini tedavi etmek istiyorsan yüz üstü rahatça uzanmanız yeterli oluyor. Yüksek yoğunluklu elektromanyetik enerjisi hedef bölge kaslarına gönderilmeye başladığında, kasılmaları hissediyorsunuz.

30 dakika boyunca, kasılmalar bir algoritmayı takip ediyor. Bazen daha hızlı bazen daha yavaş bazen daha güçlü oluyor. Başta çok yoğun hissedebiliyorsunuz ama çoğu insan birkaç dakika içerisinde alışıyor.

WarpSculpt'ın elektromanyetik enerjisi kaslarınızın kendi yaptığınız egzersizler ile erişebileceğinden çok daha güçlü bir şekilde kasılmasını sağlıyor.

Ortalama 30 dakika süren seans sonrasında terlemeden, acı çekmeden 20000 mekik ya da squat yapmış gibi oluyorsunuz.

Efor sarf etmeden, hızla zayıflamak isteyenler için tercih edilen WarpSculpt, kas yapmak istediğiniz kas dokusu yoğun her bölgenize; popo, kalça, kol, bacak, karın ve göbeğe uygulanabilen bir tekniktir.

Warpsculpt 30 dk süren bir uygulamadır.

Son seansın 2-3 hafta sonrasında sonuç alınır.




Uzmana Danışın

İLETİŞİM

SADE DERMA ESTETİK

8229/1 Sk. Ece Sitesi A Blok 21/C Ataşehir / İzmir
(Kent Hastanesi Çaprazı - İztik Karşısı)

0 232 329 19 000 232 329 19 35

bilgi@dermaestetik.com.tr


SADE DERMA GÜZELLİK

Yalı Mh. İdil Biret Cad. No:3 Kat:2 35550 Karşıyaka/İZMİR

0 232 330 19 03

bilgi@dermaestetik.com.tr







Bu web sayfası çerezler ve Google Analytics web analiz aracını kullanıyor. Sayfalarımızı ziyaret ettiğinizde bunu kabul etmiş sayılırsınız. Gizlilik politikamızla ilgili bilgilere buradan, Çerez politikamızla ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Uzmana Danışın

Uzmana Danışın

gonet parma