Velashape harikası
28 Şubat


Onda Soğuk Dalga Terapisi

Velashape harikası

Dört sistemi bir arada barındıran, bölgesel incelmeye ve selülit tedavisine yardımcı olan bir uygulamadır.

Bu kontrollü incelme yönteminde, vücuttaki su molekülleri ve iyonlar harekete geçer ve enerji açığa çıkar. Böylece uygulama bölgesi ısınır. VelaShape ile uygulama yapılan bölgenin ısısı vücuda hiç bir zararı olmadan yağ hücrelerine ulaşır. Isıyla yağ hücrelerinin erimesi sağlanır. Eriyen yağlar, dolaşımın hızlanmasına bağlı olarak, kan ve lenf yolu ile absorbe edilip vücuttan atılır.

Vakum ve radyofrekans sistemlerinin birleşmesiyle oluşan VelaShape'de selülitli bölgeyi vakumlayan başlık, ısıyı cilt altına ileterek kolajenleri uyarır. Kan dolaşımı hızlanır. Böylelikle selülitli bölge onarılır.

Yağların erimesiyle, kolajenlerin çoğalmasıyla ve bağ dokusunun yenilenmesiyle bölgesel incelme gerçekleşir. Bununla beraber toparlanma sağlanır ve kırışıklıklar yok olur.

Hollywood’un incelme sihri: VelaShape..

VelaShape uygulaması, son dönemde Demi Moore, Britney Spears, Madonna, Sharon Stone ve Kim Kardashian gibi göz önündeki kadınların bölgesel incelmek ve selülitlerinden kurtulmak için yararlandıkları yeni bir ilham. Özellikle karın, bacaklar ve popodaki selülit görünümünü azaltmaya ve bölgesel incelme sağlamaya dönük temel iki hedefi olduğu şeklinde özetlenebilir.

Uygulamada yağ dokularının azaltılması, radyofrekansı ile sağlanır. Kolajen ve yeni hücre yapımı da vakum sistemi ile tetiklenir. Bu işlem, sıcak masajla yapılır ve bölgedeki cilt kalitesinde de görece iyileşme görülür. VelaShape, karın, kalça ve bacaklardaki bölgesel yağları azaltıp kasları sıkılaştırmaya yarar. Vücut şekillenir ve metabolizma hızlanır. Nihayetinde kilo kaybı kolaylaşır. Fakat en önemli nokta, harekete geçen yağları vücuttan atmak için bol su tüketmek, her gün en az 30 dakika yürüyüş yapmak ve sağlıklı beslenmek. Bunlar, uygulamadan verim almanın olmazsa olmazları.

Vakum yönteminde ise deri ve kas arasındaki ince yağ dokusu parçalanır. İncelme ve sıkılaşma gerçekleşir. Popo altında birikmiş yağlar, ödemler için en etkin tedavi yöntemi olduğunu söylemek mümkün.

 

VelaShape ile yapılan bu mekanik masaj;

 

Bölgesel incelmede ve selülit onarımında VelaShape

 

Sırt, yüz, boyun da dahil olmak üzere tüm vücuda uygulanabilir. Daha doğru bir yaklaşımla, yağ oranının fazla olduğu, sıkılaşmaya ihtiyaç duyan her bölgeye yapılabilir. Ancak VelaShape yöntemi, kalça, üst bacaklar, kollar, karın ve popo bölgelerindeki selülitle baş etmede daha etkin kullanılır.

Her seansı 30 dakika süren, en az 6 seanslık bir programla haftada iki defa uygulandığı takdirde sonuç alınmaması olası değil.

Kolajenlerin uyarılması nedeni ile minimum düzeyde olsa dahi çatlaklara da iyi gelir.

Diyabet hastası olmayan ya da kanı pıhtılaşma riski taşımayan herkes, VelaShape mucizesine tanıklık edebilir.
Uzmana Danışın

İLETİŞİM

SADE DERMA ESTETİK

8229/1 Sk. Ece Sitesi A Blok 21/C Ataşehir / İzmir
(Kent Hastanesi Çaprazı - İztik Karşısı)

0 232 329 19 000 232 329 19 35

bilgi@dermaestetik.com.tr


SADE DERMA GÜZELLİK

Yalı Mh. İdil Biret Cad. No:3 Kat:2 35550 Karşıyaka/İZMİR

0 232 330 19 03

bilgi@dermaestetik.com.trBu web sayfası çerezler ve Google Analytics web analiz aracını kullanıyor. Sayfalarımızı ziyaret ettiğinizde bunu kabul etmiş sayılırsınız. Gizlilik politikamızla ilgili bilgilere buradan, Çerez politikamızla ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Uzmana Danışın

Uzmana Danışın

gonet parma