Vizon Kirpik Nedir?
11 Haziran

Vizon Kirpik Nedir?

Gözlerinizin güzelliğini belirginleştirmek yüz ifadenizde tamamen farklı bir estetik yaratabilir. Takma kirpikten çok farklı olan vizon kirpik uygulaması ile özel günlerinizde ya da gündelik yaşamda iyileştirilmiş bir imajın tadını çıkarmanız mümkün. Hiçbir maskara ya da eyeliner ve likit uygulamasıyla erişemeyeceğiniz kirpik deneyimini yaşamak için vizon kirpik İzmir uygulama merkezlerine başvurabilirsiniz. Son teknoloji ürünü, sentetik ve ipekten sonra vizon kirpik de hızla popülerlik kazanıyor. Yedi kata kadar daha yoğun ve hacimli kirpiklere kim hayır diyebilir ki?!

Vizon kirpik kullananlar bu en son teknikle geliştirilmiş kirpiklerden müthiş bir memnuniyetle bahsediyor. Hem konforlu, hem ağrısız hem de kalıcılığı bulunan bir uygulama olarak çekici yanlara sahip. Hollywood yıldızlarıyla ve ünlülerle başlayan kirpik ekleme trendlerinin vardığı son noktayı bizzat denemek istemez misiniz? Kirpik uzatma işlemi olarak da bilinen vizon kirpik hakkında işte bilinmeyen detaylar:

Vizon Kirpik Nedir?

Takma kirpik deneyip memnun kalsanız da kalmasanız da vizon kirpik teknolojisine mutlaka bir şans vermelisiniz. Daha rahat ve kalıcı kullanımıyla hem değişik bir deneyim sunuyor hem de bu aksesuar, görünümünüzde benzer bir gelişme sağlıyor. Vizon kirpik nedir diye düşündüğünüzde hafif ve doğal görünümlü bir kirpik ekleme sistemi aklınıza gelmeli. Haftalarca süren dolgun kirpik güzelliği için genellikle yalnızca bir saatlik bir uygulama yeterli oluyor. İki kat ya da yedi kat hacim artırması yapılabiliyor.

Kalıcı güzellikteki kirpik eklemeleriniz yaklaşık 21 gün kadar dökülmeden kullanılabilir. Çünkü kendi kirpiklerimizle beraber aynı sürede yerleştirildiği noktada duruyor ve ardından onlarla beraber dökülüyor. Yepyeni bir hava katacak uygulamanın dökülme süreci ardından da yeniden ekleme yapılabiliyor. Birkaç hatada bir gerek duyarsanız rötuşlar için estetik merkezinize başvurabilirsiniz.  Farklı yerlerdeki vizon kirpik fiyatları uygulamayı yapan merkeze ve kullanılan prosedürlere göre farklılık gösterebiliyor. Dilediğiniz kalıcı güzelliği elde etmek için uygulamalarda tavsiye edilen, uzman kontrolündeki seçenekleri tercih etmenizi öneriyoruz.

Vizon Kirpik Uygulaması

Yaygınlaşmış durumdaki bu uygulamada kirpik eklemeleri tek tek kendi kirpikleriniz üzerine tatbik edilir. Bu uygulama kalitesi ve güncelliği ile diğer eklemelerden bir adım önde yer alıyor. Estetik işlemlere geniş çapta yer veren markalaşmış merkezlerde kolayca rastlayabilir ve vizon kirpik fiyatları hakkında detaylı bilgi isteyebilirsiniz. Ekleme malzemenin kirpik çizginize uygulanmasının ardından yaklaşık bir aya varan kullanım süresi dikkatli davranmanız halinde mümkün oluyor.

Kullananların memnuniyeti doğal görünümün yanında uygulamanın yapılmasından sonra yüzde ve gözde yadırganmamasından da kaynaklanıyor. Vizon kirpik ekleme işleminde kullanıcıların tavsiye ve memnuniyet dolu yorumları bu uygulamayı destekliyor. Fiyatları ise bir aylık bir sürede performans gösterdiği için değişkenlik gösterebiliyor. Uygulama pratikliği ve kişiye acı yaşatmaması da avantajlar arasında. Zorlu estetik müdahalelerin aksine zaten yaygınlığını bu olumlu yanlarına borçlu…

Neden Vizon Kirpik Tercih Ediliyor?

Bu avantajların yanında uygulama gerçekleştiren merkezler de kullanıcılar gibi yeni teknolojiyi öneriyor. Önce vizon kirpik nedir sorusuyla profesyonellerden bilgi alıp prosedürü öğrendiğinizde içinize sinen bir uygulama. Kullanıcıların memnuniyeti ve uygulaması kolay olması tamamen denemeniz için doğru sebepleri oluşturuyor. Bir de hacim ayarlamasının sizin tercihlerinize kalmış olması söz konusu. Kendi kirpik sayınızın kaç katına çıkmak isterseniz o kadar artırma oluyor yani ekleme sistemiyle dilediğiniz sayıda tekli kirpik koyulabilir.

Uygulama hakkında kadınların en çok hoşuna giden şeylerden biri de hekimle verilen karar doğrultusunda hacim artırımına kendiniz karar verebilmeniz. Örneğin ipek kirpik için bu oran 3D olarak belirlenmişken vizon kirpik daha özgür bir teknoloji. Vizon kirpiğin sunduğu şartlarda kirpikleriniz 2D, 3D ile 7D’ye kadar geliştirilebiliyor. Göz ve yüz yapınıza göre dilediğiniz yoğunlukta kirpiklere kavuşabilirsiniz. Hafif bir zenginleştirmenin de bambaşka doğal bir etkisi olduğunu kendiniz görmenizde fayda var. Seçeneklerin çeşitliliğiyle alternatifler gerçekleştirilebiliyor.

Vizon Kirpik Öncesi ve Sonrası Dikkat Etmeniz Gerekenler

Pek çok estetik müdahalede karşınıza çıkan kuralların benzerleri burada da geçerli durumda bulunuyor. İyi beslenme, varsa sigara veya alkol tüketimini bırakma gibi hazırlık safhalarından geçmenizde fayda var. Derin peeling ve bakımlarda, yüz germe işlemlerinde yapılan bir süre uygulamalı bölgeye hassas davranma vizon kirpik takılması sürecinde de var. Uyulması gereken sağlıklı ve nazik yaklaşımlara hem hayat kalitesi hem de eklemelerin kalıcılığı için dikkat etmelisiniz. Aşırı makyajdan da, maske veya temizleme kimyasallarından da uzak durulmalı.

İşlemden sonra gözle görülür bir şişlik yahut iz kalması olmuyor. Zaten uygulama kendi kirpiklerinize zarar vermeyecek hafiflikte ve zariflikte, bu durum vurgulanmakta. Özel yapışkanla 1mm kadar alta kirpiğe uyumlu yapıştırma işlemi hissedeceğiniz bir rahatsızlık yaratmaz. Eklentilerin uzunluğu da seçilebileceği ve tamamen kalıcı bir durum olmadığı için geri dönüşü pek mümkün olmayan büyük estetik ameliyatlar gibi değildir. İstenmeyen sonuçlar oluşması bir olasılık olarak görülmemelidir. Aylık bakım süreçlerini deneyerek üç aya kadar kullanımı uzatabilirsiniz.

İzmir’de Vizon Kirpik Deneyimi İçin

Tanınmış ve profesyonel vizon kirpik İzmir uygulama merkezlerinden Sade Derma Estetik bu konuda bilgi almak için iletişim kurabileceğiniz bir marka. Alanında uzman çalışanlarıyla müşteri memnuniyetinde üst sıralara yerleşen firma, vizon kirpik uygulamaları için en elit markalardan biri. Doğal bir dokunuşla 3D’den 7D’ye varan yoğunlaştırılmış bakışlara sahip olmak artık çok kolay!

Dilediğiniz zaman detayları uzmanlardan dinlemek ve randevu almak için Sade Derma Estetik Merkezi’ne telefon veya mail yolu ile başvurabilirsiniz. İzmir Çiğli'de yer alan Sade Derma Estetik merkezinden vizon kirpik uygulaması hakkında bilgi almanız mümkün. Sağlıklı bir cilde eşlik eden gösterişli kirpikler için buradaki kampanya ve paketlerden hemen haberdar olmak isteyebilirsiniz. Küçük bir eklentiyle de kirpiklerinizi geliştirerek, güzelliğinizi artırma fırsatını kaçırmayın.  

 

 

SIK SORULAN SORULAR

Kullanım tercihine göre değişir. Vizon daha sık uygulanır ve bu nedenle daha yoğun, gür kirpik görünümü verir. Kendi kirpiğimiz vizonda; 3lü 4lü hatta 5li vizonu taşır ama ipek kirpikte bu kadar fazla taşımaz.

İpek kirpikte bir kirpiğe en fazla 3lü kirpikler eklenir. Vizonda ise bu sayı 4-5-6-7 eklemeye kadar çıkabiliyor. İpek kirpik daha seyrek, daha doğal; vizon ise daha gür, daha dolgun ve daha maskaralı bir görünüm sağlar.

Kullanılan vizonlar çok hafif olduğundan ağırlık yapmaz ve kendi kirpiğimizi zedelemez, dökmez.

Kişinin kullanımına ve kirpik uzama süresine göre 1 ila 3 ay arasındadır kullanım süresi.

Vizon kirpik için, ara bakımlar en fazla 1 ay sürede gerçekleştirilmelidir.
Uzmana Danışın

İLETİŞİM

SADE DERMA ESTETİK

8229/1 Sk. Ece Sitesi A Blok 21/C Ataşehir / İzmir
(Kent Hastanesi Çaprazı - İztik Karşısı)

0 232 329 19 000 232 329 19 35

bilgi@dermaestetik.com.tr


SADE DERMA GÜZELLİK

Yalı Mh. İdil Biret Cad. No:3 Kat:2 35550 Karşıyaka/İZMİR

0 232 330 19 03

bilgi@dermaestetik.com.trBu web sayfası çerezler ve Google Analytics web analiz aracını kullanıyor. Sayfalarımızı ziyaret ettiğinizde bunu kabul etmiş sayılırsınız. Gizlilik politikamızla ilgili bilgilere buradan, Çerez politikamızla ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Uzmana Danışın

Uzmana Danışın

gonet parma