Hayatın neresinde miyim?
16 Ekim

Hayatın neresinde miyim?

Su yolunu bulur...

Yola çıkarken diplomam, sertifikalarım, katılım belgelerim  olsun diye değildi hiçbir adımım. Hepsi meraktan, tecrübe etme arzusundan, belki de kendimi keşfetme telaşımdan..

Dünümde biriktirdiklerim, anımdaki enerjim, yarına sabırsızlığım benim kendimi tekrarlamama engel. Kendimin en iyi versiyonu olabilmeyi başarmamın yolculuğuna çıkmışken, yolumun kesiştiği herkese payını vermek, paylaştıkça mayalanmak, çoğalmak...

Hayatın neresinde miyim?

Sırtımı yasladığım, her geçen gün beni daha ileri götüren öğrenme isteğim ile aldığım eğitimlerin yanı başındayım bugün..

Güzeli parlatan her şeye tutkuluyum. Vücut, ruh, ilişki iletişim hepsi bir bütün. Kendinden memnun olma hali.. Ayrı düşünemiyor ve kendimi donattıklarımla kişilere dokunmaktan çekinmiyorum. Benim için eylemsiz kalan her şey yerinden oynatılmalı. Çünkü hayat uzun süre kördüğüm kalamayacak kadar kısa.

Gerek iş dünyama gerekse özel hayatıma yön veren bu serüvene mesleki uzmanlıklar dışında yaşam koçluğunu da cebime alıp,  bir de evlilik ve ilişki terapistliğini koymak için yola çıktım.. Hep söylediğim gibi duygularımız yönetir bedenimizi..

Mutluysak, huzurluysak hele birde aşıksak bambaşka olur ışıldar, çiçekler açarız..

Öyleyse bizi besleyen motive eden ve problemlerimizde çözüm yolu oluşturacak her eğitim kendimize yapacağımız yatırımdır. Güvence  denildiğinde hep bir köşeye somut bir şey atmak gelir aklımıza ama hazır olan her şey biter gider. Kendine gelişimine ve değişimine yaptığın her şey seninle ömrün boyunca nereye gitsen yanında gelir... Hem de sana seçeceğin her yolda doğru kararı vermene rehberlik ederek ...

“İnsanı gördüklerinden ibaret sayma,

göremediklerinden ara. İçidir hakikatin resmi, dışı sadece bir manzara “ Mevlana'nın bu güzel sözleri hayata nasıl bakmamız gerektiğini en güzel ifade eden sözlerinden değil de ne ?

Peki sen en son ne zaman kendine sordun “kendimden ne kadar memnunum?”

 

Songül Yıldırım

 

 

 
Uzmana Danışın

İLETİŞİM

SADE DERMA ESTETİK

8229/1 Sk. Ece Sitesi A Blok 21/C Ataşehir / İzmir
(Kent Hastanesi Çaprazı - İztik Karşısı)

0 232 329 19 000 232 329 19 35

bilgi@dermaestetik.com.tr


SADE DERMA GÜZELLİK

Yalı Mh. İdil Biret Cad. No:3 Kat:2 35550 Karşıyaka/İZMİR

0 232 330 19 03

bilgi@dermaestetik.com.trBu web sayfası çerezler ve Google Analytics web analiz aracını kullanıyor. Sayfalarımızı ziyaret ettiğinizde bunu kabul etmiş sayılırsınız. Gizlilik politikamızla ilgili bilgilere buradan, Çerez politikamızla ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Uzmana Danışın

Uzmana Danışın

gonet parma