Hayalinizdeki Vücut için VacuMagic
15 Mayıs

Hayalinizdeki Vücut için VacuMagic

Sıradan standart yürüyüş bantlarına ne mi oldu? VacuMagic’in üstün ileri teknolojiye sahip özellikleri ve çalışma prensibiyle artık tarihe karıştılar. Normal bir yürüyüş bandında geçireceğiniz zamanı daha efektif ve sonuç odaklı kullanmak istemez misiniz? O halde 30 dakikalık tek seansta 2500 kcal yakmanızı sağlayan VacuMagic’i daha yakından tanımaya ne dersiniz?

 

VacuMagic yürüyüş kapsülüne, dışarıdan ve içeriden teması kesecek biçimde dizayn edilmiş olan etek giyilerek giriliyor devamında kapsülde biriken negatif basıncın yani vakumun sayesinde yağın toplandığı bölgelerin (bel, bacak, göbek), cilt altı dokusunda kan akışının arttırılması sağlanıyor.

Peki tam olarak nedir bu lenf dolaşımının hızlandırılması? İskeletimizi güçlü tutmaya yarayan enerji, VacuMagic kombinasyonuyla yağ hücrelerinde toplanmaya başlıyor. Aynı anda vakum etkisiyle sürdürdüğünüz egzersiz, yağ hücrelerindeki yağ asitlerini salıp; kas dokularını çalıştıracak olan kanın hızlıca dolaşıma geçmesini sağlıyor.

IR ısı teknolojisiyle birlikte kapsül iyiden iyiye ısınırken; ödem atımı gerçekleşiyor, metabolik atık maddelerin ve fazla suyun atılımı sağlanıyor. İşte VacuMagic ile 30 dakikada 2500 kalori yakmanın en teknik ve bilimsel anlatımı…

 

Artık hepimizin de bildiği üzere zayıflama ve zayıf kalma yöntemleri teknolojilerini geliştirirken; kişinin psikolojisini, bütünsel vücut sağlığını, iskelet yapısını, proporsiyonunu hatta zaman yönetimini de önceliyor. VacuMagic de en temel tanımı ile; zayıflama ve fizyoterapik tedavi sağlayan bir cihazdır. İçerdiği programlar ve teknolojik özellikler, uygulayan kişinin maksimum konforunu sağlayan bir donanıma sahiptir. Örneğin 30 dakikalık egzersiz programı boyunca cihazın ön kısmında bulunan akıllı ekrandan seçeceğiniz ortam ve müzik ile zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız bile!

Öte yandan kabin içinde bulunan IR ısı teknolojisi sayesinde toksin atılımından eklem rahatsızlıklarının giderilmesine kadar bir dizi bütünsel medikal destek sunmaktadır.

Tüm kullanıcı ve personel deneyimi ile rahatlıkla söyleyebiliriz ki; VacuMagic gerçek anlamda sihirli bir değnek dokundurmuşçasına tüm vücudunuzu sağlıklı ve estetik bir forma sokar.

Vakum özelliği lenf dolaşımını arttırır, hızlandırır.

Bel, sırt, basen ve bacak bölgesinde incelme sağlar.

Metabolizmayı aktifleştirme ve hızlandırmada en etkili teknolojiye sahiptir.

Selülitleri giderir, ödem attırır.

Kas kütlesini yoğunlaştırıp, sıkılaşmasını hızlandırır.

Cilt hücrelerinin yenilenmesine ve kaslarınızın rahatlamasına yardımcı olur.

İşte hayalinizdeki vücudun formülü  bu kadar basit!

Vakum etkisi + yürüme + IR ısı + 30 dk = 2500 kcal ve kalıcı zayıflığı sağlayan uyarılmış lenf akışıyla daha sıkı ve pürüzsüz bir cilt…

Sağlıklı, kalıcı, medikal destek sağlayan bir zayıflama yöntemi olarak VacuMagic artık Sade Derma Estetik Klinik’te. Sade Derma Estetik Kliniği her zamanki gibi aynı yerinde hizmetinizde.

 

Sağlıklı Günler Dileriz!
Uzmana Danışın

İLETİŞİM

SADE DERMA ESTETİK

8229/1 Sk. Ece Sitesi A Blok 21/C Ataşehir / İzmir
(Kent Hastanesi Çaprazı - İztik Karşısı)

0 232 329 19 000 232 329 19 35

bilgi@dermaestetik.com.tr


SADE DERMA GÜZELLİK

Yalı Mh. İdil Biret Cad. No:3 Kat:2 35550 Karşıyaka/İZMİR

0 232 330 19 03

bilgi@dermaestetik.com.trBu web sayfası çerezler ve Google Analytics web analiz aracını kullanıyor. Sayfalarımızı ziyaret ettiğinizde bunu kabul etmiş sayılırsınız. Gizlilik politikamızla ilgili bilgilere buradan, Çerez politikamızla ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Uzmana Danışın

Uzmana Danışın

gonet parma