Teknolojilerimizdeki FDA Onayı Neden Önemli?
15 Mayıs

Teknolojilerimizdeki FDA Onayı Neden Önemli?

 

FDA Nedir?

 

U.S. Food and Drug Administration yani Türkçe "Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi" olarak ifade edebileceğimiz, biyolojik ürünlerin, tıbbi cihazların emniyetini, etkinliğini, güvenirliğini sağlayan ve takibini yapan kurumdur. FDA, dünya çapında kabul gören ve alanında en saygın denetleme kurumudur. Kurumun amacı en genel çerçevede; sağlık ve yaşam için gerekli ürünlerin en yüksek kalite ve güvenilirlikte olmasını sağlayan bilimsel araştırmalar yürütüp, halk sağlığını korumaktır.

 

FDA Onayı Neden Önemlidir?

 

Bir cihaz FDA onayına sahipse; üretim koşullarının insan sağlığına uygun olduğunu, özellik ve yeniliklerinin kesin sonuçlar verdiğini, sonuçların sürdürülebilir ve kalıcılığa sahip olduğunu, ilerleyen zamanlarda insan sağlığını riske atacak bir yan etki oluşturmayacağının garantisini taşır. Dolayısıyla FDA, her şeyden önemli olan sağlığımızı korumak adına, özellikle estetik ve zayıflama alanında yeni teknolojik cihaz ve ürünleri deneyimlememiz için aramamız gereken bir önemli bir koşuldur. Bir cihazın veya ürünün FDA onayı alabilmesi için 5 yıllık sonuçlarının gözlenmesi gerekir. Sade Derma Estetik bünyesinde yer alan tüm cihaz ve ürünler iş prensibimiz gereği tümüyle FDA onaylıdır.

 

Doğru Cihaz Doğru Ürün

 

Sade Derma Estetik olarak, uzun yıllar süren deneyim ve eğitim süreçlerinin sonunda gördük ki; danışmanlara yönelik her uygulamanın önce sağlığı ve hijyeni gözetmesi gerekir. Seçkin danışman portföyümüzün de beklediği kalitede hizmet ve efektif sonuçlar veren FDA onaylı cihaz ve ürün işlemlerimiz gerektiğinde doktor, gerektiğinde uzman estetisyen gözetiminde uygulanmaktadır. Sağlığınızı, zamanınızı ve bütçenizi en doğru ve etkili bir biçimde değerlendirmek, yaşamınızı “kendinin en iyi versiyonuna ulaşmak” adına daha kusursuz kılmak için bilimsel güvenirliği olan cihazlarımızla hizmetinizdeyiz.

 

 
Uzmana Danışın

İLETİŞİM

SADE DERMA ESTETİK

8229/1 Sk. Ece Sitesi A Blok 21/C Ataşehir / İzmir
(Kent Hastanesi Çaprazı - İztik Karşısı)

0 232 329 19 000 232 329 19 35

bilgi@dermaestetik.com.tr


SADE DERMA GÜZELLİK

Yalı Mh. İdil Biret Cad. No:3 Kat:2 35550 Karşıyaka/İZMİR

0 232 330 19 03

bilgi@dermaestetik.com.trBu web sayfası çerezler ve Google Analytics web analiz aracını kullanıyor. Sayfalarımızı ziyaret ettiğinizde bunu kabul etmiş sayılırsınız. Gizlilik politikamızla ilgili bilgilere buradan, Çerez politikamızla ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Uzmana Danışın

Uzmana Danışın

gonet parma