İzmir Klinik Çalışmalarında İncelme
20 Haziran

İzmir Klinik Çalışmalarında İncelme

İzmir Klinik Çalışmalarında İncelme

Sade Derma Estetik sağlıklı bir güzellik için İzmir klinik alanında etkili hizmetler sunmaktadır. İzmir klinik sektöründeki Sade Derma Estetik Kurucusu Songül Torbaoğlu 15 yıllık deneyimi ile birçok kadının ne istediğini bilmektedir. İzmir klinik sektördeki 15 yıllık deneyimi ile birçok kadının ne istediğini bilmektedir. Zayıflama ve incelme alanında da kolay ve sağlıklı çözümler sunmaktadır. Zamanla yaşa bağlı gelişen vücut ve cilt sorunları İzmir klinikleri sayesinde en aza inmektedir. Bu alanda modern bir teknoloji ile kişiye özel tedavi yöntemleri sunulmaktadır.

İzmir’de güzellik merkezlerinin etkili bir düzeyde hizmet sunuyor olması; bakımlı görünmeyi sevenlerin karşısına farklı fırsatların çıkmasını mümkün kılmaktadır. Özellikle Songül Torbaoğlu gibi bu alanda uzman olanlar sayesinde İzmir’de üst düzeyde bir klinik faaliyetinin bulunduğu bilinmektedir. Böylece göz altı morluklarına çözüm bulmak ya da incelme gibi hizmetlere avantajlı fırsatlarla sahip olmak da mümkün olmaktadır.

Göz Altı Morlukları

Cilt, zaman içinde deforme olmaktadır. Birçok faktöre bağlı olarak gelişen göz altımorlukları ise kişilerde gözlemlenmektedir. Farklı cilt rengine ya da yorgunluğa bağlı olarak oluşan göz altı morlukları tamamen doğal bir tedavi ile çözülmektedir.

Gençlik kalemi tedavi yöntemi ile cilt, içten ve dıştan yenilenmektedir. Bu sayede de ışıltılı ve eşit tonlara sahip bir cilt, kişilere kazandırılır. İzmir her zaman klinik hizmetleri gündeme geldiği zaman avantajlı fırsatların merkezinde yer almaktadır. Bu durum tüm İzmir’de üst seviyede bir estetik sektörünün mevcut olmasını da mümkün kılmaktadır.

Sıkılaşma İçin Ne Yapmak Gerekir?

Zayıflama birçok insan için zor bir süreçtir. Ancak uygun tedavi ve güzellik yöntemleri ile kolay bir şekilde bölgesel sıkılaşma elde edilebilir. Müdahalesiz ve doğrudan bir işlem olan LPG Vücut tedavisi, 3 seansta gözle görülür bir oranda istenilen bölgede sıkılaşmaya izin verir. Yağ dokusunun uyarılması ile yağ yakımı kolaylaşır. Kan dolaşımını harekete geçiren bu modern tedavi sıkılaşmayı da kolay bir hale getirir.

İncelme İçin Hangi Yöntem Etkilidir?

Vücudunda bölgesel olarak incelme yaşamak isteyenler için basit ve ameliyatsız bir uygulama Velashape ile mümkün! 4 farklı sistemi bünyesinde barındıran bu uygulama hem bölgesel zayıflama hem de selülit tedavisinde etkili olmaktadır. Vücutta bulunan su moleküllerini ve iyonları harekete geçiren bu alet, kolay bir incelmeyi de sağlar. Modern teknolojiye ve tıbba uygun olarak yapılan bu incelme yöntemi, yağ dokusuna ulaşarak incelme sağlar.

Sade Derma Estetik

Estetik, zayıflama, profesyonel cilt bakımı vb. tüm işlemler doğal bir şekilde yapılmaktadır. Sade Derma Estetik, kendi alanında profesyonel bir hizmet sağlar. Yılların deneyimi ile sağlık ve güzelliği birleştiren ekibimiz, sonuç odaklı bir hizmet vermektedir. Modern teknolojiye dair tüm aletleri kullanarak etkili bir hizmet sağlamaktayız. Uzman estetisyenhekimlerimiz ve diyetisyenlerimiz ile profesyonel bir hizmet vermekteyiz.

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla detay almak için lütfen https://www.dermaestetik.com.tr/ ziyaret ediniz.
Uzmana Danışın

İLETİŞİM

SADE DERMA ESTETİK

8229/1 Sk. Ece Sitesi A Blok 21/C Ataşehir / İzmir
(Kent Hastanesi Çaprazı - İztik Karşısı)

0 232 329 19 000 232 329 19 35

bilgi@dermaestetik.com.tr


SADE DERMA GÜZELLİK

Yalı Mh. İdil Biret Cad. No:3 Kat:2 35550 Karşıyaka/İZMİR

0 232 330 19 03

bilgi@dermaestetik.com.trBu web sayfası çerezler ve Google Analytics web analiz aracını kullanıyor. Sayfalarımızı ziyaret ettiğinizde bunu kabul etmiş sayılırsınız. Gizlilik politikamızla ilgili bilgilere buradan, Çerez politikamızla ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Uzmana Danışın

Uzmana Danışın

gonet parma