Cilt Gençleştirmede Devrim Yaratın!
28 Haziran

Cilt Gençleştirmede Devrim Yaratın!

ALTIN İĞNE UYGULAMASI

Cildimiz, hava kirliliği, mevsim değişiklikleri, yaşlanma vb. etmenlerden dolayı yıpranabilir. Özellikle de orta yaşlarda sıkça rastlanan lekeli ve kırışık ciltler sizin de başınıza dert oluyorsa henüz cilt gençleştirmede devrim yaratan altın iğne uygulamasıyla tanışmamışsınız demektir. 

ALTIN İĞNE UYGULAMASI NEDİR?

Altın İğne, radyofrekans enerjisi ve mikro iğneler kullanılarak doğrudan deri altını hedefleyen bir cilt bakım yenileme işlemidir. Bu işlem sayesinde cilt sıkılaşır, ince çizgiler, kırışıklıklar ve gözenekler yalnızca birkaç hafta içerisinde gözle görülür şekilde iyileşir. Altın iğne uygulaması cildin daha canlı, parlak ve gergin görünmesini sağlar. Bu uygulama ile ağrısız ve acısız bir yöntemle sağlıklı görünen bir cilde sahip olmak mümkündür. Üstelik bu yöntem oldukça basit. Hiçbir kesik, yara ya da ameliyat olmaksızın kolayca uygulanabilir. 

ALTIN İĞNE UYGULAMASININ FAYDALARI

• Hücreleri yeniler.

• Cilde gergin ve parlak bir görünüm kazandırır. 

• Her cilt tipine uygundur. 

• Yılın her döneminde rahatlıkla uygulanabilir. 

• Altın İğne uygulaması için herhangi bir yaş sınırlaması yoktur. 

• Ağrısız ve acısız bir uygulamadır.

• Kolajen üretimine yardımcı olur.

• Yaşlanma karşıtıdır.

ALTIN İĞNE HANGİ BÖLGELERE UYGULANABİLİR?

Altın iğne uygulaması, hem yüze hem de vücuda uygulanabilir. Cilt kusurlarını giderir, cildi canlandırır ve gençleştirir. Her bölge için farklı işlemler ve seans sayıları kliniğimizde bulunan uzmanlar tarafından belirlenir. Bu sayede bacak, karın, kol, yüz vb. bölgelerde görülen çatlak, gözenek vb. kusurlar yerini gergin ve pürüzsüz bir cilde bırakacaktır.

ALTIN İĞNE UYGULAMASI KAÇ SEANSTIR?

Altın iğne uygulaması, genelde 3-4 hafta aralarla 2 veya 3 seansta tamamlanır. Her seans sonrası cildinizde oluşacak olumlu değişikler gözle görülür şekilde fark edecektir. Ancak seans sayıları ve ilerlemeler hastadan hastaya değişiklik gösterebilir. Bu uygulama sonunda cilt gergin, parlak ve doğal bir görünüme sahip olur.

Siz de Altın İğne uygulamasıyla cilt kusurlarınızdan kurtulmak isterseniz kliniğimizi ziyaret edebilir ve Altın İğne uygulamasıyla ilgili bilgi alabilirsiniz.
Uzmana Danışın

İLETİŞİM

SADE DERMA ESTETİK

8229/1 Sk. Ece Sitesi A Blok 21/C Ataşehir / İzmir
(Kent Hastanesi Çaprazı - İztik Karşısı)

0 232 329 19 000 232 329 19 35

bilgi@dermaestetik.com.tr


SADE DERMA GÜZELLİK

Yalı Mh. İdil Biret Cad. No:3 Kat:2 35550 Karşıyaka/İZMİR

0 232 330 19 03

bilgi@dermaestetik.com.trBu web sayfası çerezler ve Google Analytics web analiz aracını kullanıyor. Sayfalarımızı ziyaret ettiğinizde bunu kabul etmiş sayılırsınız. Gizlilik politikamızla ilgili bilgilere buradan, Çerez politikamızla ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Uzmana Danışın

Uzmana Danışın

gonet parma