İzmir Klinik Hizmetleri ile Zayıflama
29 Haziran


Diyet Danışmanlığı G5 Selülit Masajı Radyo Frekans Presso Terapi

İzmir Klinik Hizmetleri ile Zayıflama

Son günlerde kaliteli hizmetleriyle adından sıklıkla söz ettiren İzmir klinik hizmetlerine yoğun düzey de talep gösterilmektedir. İzmir klinik alanın da uzman hekimleriyle sizlere en iyi en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Klinik bünyesin de ki uzman personelleriyle sizlere en profesyonel hizmeti zayıflama hizmetini sunmayı hedeflemektedir. İzmir klinik hizmetleri 7/24 sizlerin hizmetindedir. İzmir klinik hizmetlerin de gelişmiş uluslararası kalite de araç gereçlerle hizmet sunmaktadır

Zayıflama Süreci

Fazla kilolardan kurtulmak herkesin hayalini kurduğu süreçlerin başında gelmektedir. Zayıflama sürecin de mutlaka sabırlı olmanız gerekmektedir. İzmir klinik incelme sürecin de sizlere en deneyimli hizmeti sunmaktadır. Zayıflama yöntemlerinin kullanılması zayıflama sürecin de en önemli faktörlerin başın da gelmektedir. Diyet sürecin de mutlaka uzman diyetinler den destek almanız, bu süreçte size büyük avantaj sağlayacaktır.

Zayıflama sürecinin son derece hassas bir süreci içine aldığını rahatlıkla ifade edebiliriz. Bu noktada zayıflama sürecinin başarılı bir şekilde tamamlanması için mutlaka bu alanda profesyonel bir hizmet almak şarttır. Ancak bu sayede üst düzeyde bir zayıflama işleminin yapılması da mümkün hale gelir. Bu durum hem zayıflama hem incelme hem de sıkılaşma için geçerliliğini korumaktadır.

Zayıfla Sürecinde Profesyonellerden Destek Alın!

Diyet konusundaki hizmetleriyle sizlere en kaliteli hizmeti sunan Songül Torbaoğluzayıflama sürecinizde sizlerin yanında bulunmaktadır. Kaliteli zayıflama yöntemleriyle, uluslararası standartlar da teknik hizmetleriyle Songül Torbaoğlu kaliteli bir zayıflamahizmetini size sunmaktadır. Songül Torbaoğlu, ameliyatsız karın kası teknolojisikonusunda bireyleri aydınlatmaktadır.

İncelme Diyetinde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Günümüz de hemen hemen her birey ince olup fit gözükmek ister. Özellikle de kadınlar incelme diyetine sıklıkla başvurmaktadır. Eğer ki uygun diyet koşulları yerine getirilirse incelmek oldukça basit bir süreç olacaktır. İncelme sürecin de tecrübeli bir diyetisyenle birlikte hareket etmek sizlere büyük pozitif artılar sunacaktır.

Sıkılaşma Nasıl Olur, Nelere Dikkat Edilmelidir?

Daha düzenli bir vücut bütün kadınların ve erkeklerin istediği bir faktördür. Sıkılaşma süreci son derece profesyonellik isteyen bir süreçtir. İncelme diyetinden sonra mutlaka vücudun toparlanabilmesi için sıkılaşma süreci oldukça önem arz etmektedir. Vücudunuzu uygun diyet yöntemleriyle toparlayarak, daha fit bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Elbette ki hemen herkes sıkı bir vücut ister! Bunun için mutlaka sağlıklı beslenme kadar; hareketli yaşam tarzının da belirlenmesi şarttır. Tam da bu noktada bu alanda uzman olan estetik merkezlerinden destek almak; en akıllıca seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır.

Sade Derma Estetik

Güzellik sektörün de uzun yıllardır hizmet veren sade derma estetik merkezleri alanın da son derece profesyoneldir. Yaklaşık 15 yılı aşkın bir süredir sade derma estetik zayıflama hizmetini sizlere sunmaktadır. Ayrıca incelme sürecinizde de sizlerin yanınızda bulunmaktadır. Sade derma estetik hizmetleriyle kolayca vücudunuzun sıkılaşma sürecini gerçekleştirebilirsiniz.

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla detay almak için lütfen https://www.dermaestetik.com.tr/ ziyaret ediniz.

SIK SORULAN SORULAR

WarpSculpt için özel bir hazırlık yapmak gerekmiyor. Eğer karın kaslarını hedef alıyorsanız, sırt üstü, eğer popo bölgesini tedavi etmek istiyorsan yüz üstü rahatça uzanmanız yeterli oluyor. Yüksek yoğunluklu elektromanyetik enerjisi hedef bölge kaslarına gönderilmeye başladığında, kasılmaları hissediyorsunuz.

30 dakika boyunca, kasılmalar bir algoritmayı takip ediyor. Bazen daha hızlı bazen daha yavaş bazen daha güçlü oluyor. Başta çok yoğun hissedebiliyorsunuz ama çoğu insan birkaç dakika içerisinde alışıyor.

WarpSculpt'ın elektromanyetik enerjisi kaslarınızın kendi yaptığınız egzersizler ile erişebileceğinden çok daha güçlü bir şekilde kasılmasını sağlıyor.

Ortalama 30 dakika süren seans sonrasında terlemeden, acı çekmeden 20000 mekik ya da squat yapmış gibi oluyorsunuz.

Efor sarf etmeden, hızla zayıflamak isteyenler için tercih edilen WarpSculpt, kas yapmak istediğiniz kas dokusu yoğun her bölgenize; popo, kalça, kol, bacak, karın ve göbeğe uygulanabilen bir tekniktir.

Warpsculpt 30 dk süren bir uygulamadır.

Son seansın 2-3 hafta sonrasında sonuç alınır.

Onda Soğuk Dalga Terapisi;

Kol

Gıdı

Basen

Göbek - Karın

Diz Kapağı

Bacak - İç bacak

gibi bölgelere uygulanıp, sonuç almakla beraber selülitlerin giderilmesine yarayan bir uygulamadır.
Uzmana Danışın

İLETİŞİM

SADE DERMA ESTETİK

8229/1 Sk. Ece Sitesi A Blok 21/C Ataşehir / İzmir
(Kent Hastanesi Çaprazı - İztik Karşısı)

0 232 329 19 000 232 329 19 35

bilgi@dermaestetik.com.tr


SADE DERMA GÜZELLİK

Yalı Mh. İdil Biret Cad. No:3 Kat:2 35550 Karşıyaka/İZMİR

0 232 330 19 03

bilgi@dermaestetik.com.trBu web sayfası çerezler ve Google Analytics web analiz aracını kullanıyor. Sayfalarımızı ziyaret ettiğinizde bunu kabul etmiş sayılırsınız. Gizlilik politikamızla ilgili bilgilere buradan, Çerez politikamızla ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Uzmana Danışın

Uzmana Danışın

gonet parma