Sade Derma Estetik Online Zayıflatıyor
20 Temmuz


Diyet Danışmanlığı G5 Selülit Masajı Radyo Frekans Presso Terapi Bütünsel Yaşam Koçluğu

Sade Derma Estetik Online Zayıflatıyor

İZMİR’de Songül Yıldırım Torbaoğlu yönetimindeki Sade Derma Estetik, pandeminin neden olduğu hareketsizlik gibi çeşitli nedenlerle kilo almaya elverişli ortamın oluştuğu süreçte, online diyet ve yaşam koçu desteğiyle durumu tersine çevirdi. Merkez kurucusu ve yaşam koçu Songül Yıldırım Torbaoğlu, “Danışanlarımız online diyet ile birlikte yaşam koçu programlarımızı tercih ediliyor. Danışanlarımız kilo verirken aynı zamanda psikolojik olarak daha da rahatlıyor” dedi.

Pandemi döneminde hareketsizlik başta olmak üzere çeşitli nedenlerden kilo almaya daha elverişli bir ortam oluştu. Sade Derma Estetik bu zorlu süreçte danışanlarına online diyetin yanı sıra yaşam koçu desteği de sağlayarak danışanlarının hayatını kolaylaştırdı. Online diyet uygulaması sayesinde zayıflama ve sağlıklı beslenme imkanı da sunduklarını dile getiren Torbaoğlu, “Pandemi döneminde genellikle sedanter yaşama geçildi. Biz de burada hemen devreye girerek diyetisyen ve yaşam koçu desteği sağlamak için harekete geçtik. Bu süreçte kilo veren kişileri spor yapmaya yönlendirdik aynı zamanda yaşam koçu programıyla da destek verdiğimiz için çok daha olumlu sonuçlar elde ettik. İzmir’in yanı sıra tüm Türkiye’den çok sayıda danışanımıza ulaştık. Farklı ülkelerden bize ulaşan danışanlarımıza da destek vermeye devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.

“DENGESİZ BESLENMEK VÜCUTTA STRESİ ARTTIRIYOR”

Dengeli beslenmenin önemini anlatan Songül Yıldırım Torbaoğlu, online diyet ve yaşam koçu desteğiyle danışanlarını pandeminin olumsuz etkilerinden uzak tuttuklarına dikkati çekerek sözlerini şöyle sürdürdü: “Pandemi döneminde evde kalan çoğu kişi kilo alırken, bizler danışanlarımızı bu süreçten uzak tutarak kilo vermelerini ve pandemi sonrası normalleşme sürecine daha kolay adapte olmalarını sağladık. Dengesiz beslenme vücutta stresi arttıran bir duruma neden oluyor. Yanlış beslenir ya da ya da yanlış diyetler uygularsanız vücut stresi daha da artar. Ne kadar sağlıklı, dengeli ve doğru beslenirseniz vücudunuz o kadar rahatlar. Tempolu çalışan da biriyseniz; dengeli beslendikçe verimlilik artmaya başlar.”

“ZAMAN VE MEKAN PROBLEMİ ORTADAN KALKIYOR”

Online diyetin zaman ve mekan avantajı olduğunu vurgulayan Songül Yıldırım Torbaoğlu , “Online destek sağlamak zaman ya da mekan problemini ortadan kaldırıyor. Biz danışanımıza, danışanımız da bize istediği zaman ulaşabiliyor. Dışarıda yemek yemek isteyen danışanımız anında menüyü bize ulaştırıyor. Biz de menüye bakarak hangi yemekleri tüketmesi gerektiğini söylüyoruz. Yemek istediği üründe porsiyon kontrolü yapmasını sağlıyoruz. Eğer alkol tüketmek istiyorsa sonrasında ne yemesi gerektiği konusunda bilgi sağlıyoruz. Verdiğimiz destek sayesinde danışanlarımız kilo vererek süreci çok daha sağlıklı atlatıyor” diye konuştu. 

 

SIK SORULAN SORULAR

WarpSculpt için özel bir hazırlık yapmak gerekmiyor. Eğer karın kaslarını hedef alıyorsanız, sırt üstü, eğer popo bölgesini tedavi etmek istiyorsan yüz üstü rahatça uzanmanız yeterli oluyor. Yüksek yoğunluklu elektromanyetik enerjisi hedef bölge kaslarına gönderilmeye başladığında, kasılmaları hissediyorsunuz.

30 dakika boyunca, kasılmalar bir algoritmayı takip ediyor. Bazen daha hızlı bazen daha yavaş bazen daha güçlü oluyor. Başta çok yoğun hissedebiliyorsunuz ama çoğu insan birkaç dakika içerisinde alışıyor.

WarpSculpt'ın elektromanyetik enerjisi kaslarınızın kendi yaptığınız egzersizler ile erişebileceğinden çok daha güçlü bir şekilde kasılmasını sağlıyor.

Ortalama 30 dakika süren seans sonrasında terlemeden, acı çekmeden 20000 mekik ya da squat yapmış gibi oluyorsunuz.

Efor sarf etmeden, hızla zayıflamak isteyenler için tercih edilen WarpSculpt, kas yapmak istediğiniz kas dokusu yoğun her bölgenize; popo, kalça, kol, bacak, karın ve göbeğe uygulanabilen bir tekniktir.

Warpsculpt 30 dk süren bir uygulamadır.

Son seansın 2-3 hafta sonrasında sonuç alınır.
Uzmana Danışın

İLETİŞİM

SADE DERMA ESTETİK

8229/1 Sk. Ece Sitesi A Blok 21/C Ataşehir / İzmir
(Kent Hastanesi Çaprazı - İztik Karşısı)

0 232 329 19 000 232 329 19 35

bilgi@dermaestetik.com.tr


SADE DERMA GÜZELLİK

Yalı Mh. İdil Biret Cad. No:3 Kat:2 35550 Karşıyaka/İZMİR

0 232 330 19 03

bilgi@dermaestetik.com.trBu web sayfası çerezler ve Google Analytics web analiz aracını kullanıyor. Sayfalarımızı ziyaret ettiğinizde bunu kabul etmiş sayılırsınız. Gizlilik politikamızla ilgili bilgilere buradan, Çerez politikamızla ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Uzmana Danışın

Uzmana Danışın

gonet parma