Dengeli Bir Vücutla çocuk da yaparım kariyer de
22 Temmuz


LPG Huber 360 Evolution

Dengeli Bir Vücutla çocuk da yaparım kariyer de

DENGELİ BİR VÜCUTLA ÇOCUK DA YAPARIM KARİYER DE

Gündelik yaşam içinde, iş hayatında, psikolojik olarak bizi zorlayan bir çok uğraşla birlikte vücudumuzda ve dolayısıyla iskeletimizde kolaylıkla görmezden gelebileceğimiz, zamanla kronikleşen rahatsızlıklar baş gösterebilir. İlk etapta geçici olağan ve küçük rahatsızlıklar olarak tanımladığımız bu hasarlar vücut direncimizi düşürüp, verimliliğimizi azaltır. Gün içinde 3- 4 işi birden halledebiliyorken; tedavisini ihmal ettiğimiz bu küçük ama önemli rahatsızlıklar yüzünden 1-2 işi ancak bitirebilir hale geldiğimiz oluyor… Öte yandan derseniz ki; temiz beslenme, protein\vitamin takviyeleri ve aktif spor hayatıyla bu rahatsızlıklardan kurtulabiliriz ancak günümüzün çalışma ve gündelik hayat koşulları bu aktivite ve düzeni sürdürebilecek esneklikte olmayabiliyor. Bunun yanısıra tercih edilen yöntemler vücudunuzun ve rahatsızlık duyduğunuz bölgenin tam anlamıyla ihtiyaç duyduğu tedavi olmayabiliyor. Hatta belki de iyileşmesini umduğumuz bölgeye fazla yüklenip; zarar verebiliyor, doğru tedavi sürecini de zorlaştırabiliyoruz.

 

O halde tüm bu karmaşayı ve rahatsızlık silsilesini kökten bitirecek, kısa sürede vücudumuzu fabrika ayarlarına geri döndürecek olan teknolojiyle hemen şimdi tanışmaya ne dersiniz? Vücut dengesini sağlayarak, yeniden yapılandıran aktif denge teknolojisiyle LPG Huber 360 Evolution, zedelenen, zayıflayan bağ, kas ve disklerin tedavisinde kullanılan en son teknolojiyle donatılmış bir cihazdır. Fizyoterapi tedavilerinde sıkça başvurulan ve uzmanlarca tavsiye edilen LPG Huber 360, yaşam kalitesini düşüren tüm rahatsızlıklardan kurtulmanız için şimdi Sade Derma Estetik’te ve bir telefon kadar yakınınızda!

 

Bütünsel Vücut Sağlığı İçin Denge

Hepimizin vücut yapısı ve hareket kabiliyeti farklıdır. Günlük yaşamda en çok kullanılan uzuvların  tahribatı, duruş bozuklukları, talihsiz ufak bir kaza ve hareketsizlik bile farklı rahatsızlıklara farklı şekillerde davetiye çıkarabiliyor. Bu sebeple boyun, eklem, fazla kiloya yönelik sorunlar ve en genel çerçevede patolojik rahatsızlıkların tedavisi de kişiye özel olmalıdır. LPG Huber 360, osteo-artiküler ve kas rehabilitasyonunda etkili olan uygulama, günlük aktivitelerinizi daha sağlıklı ve verimli gerçekleştirmemizi sağlayan destekleyici  kişiye özel egzersiz programları oluşturur. Vücuda ve sizi tamamen sağlıklı hissettirecek dengesine destek olacak olan 4 hareket temelli çalışan LPG Huber 360,  1- Esneklik ve hareketlilik ile duruş bozukluklarını giderip, çalışmayan kaslarınızı harekete geçirir. 2- Dinamik güçlendirme ile doğru egzersiz yöntemini seçer ve efektif bir sonuç almanızı sağlar. 3- Duruş ve denge ile postürün düzeltilmesi ve daha sağlıklı bir iskelet yapısına kavuşmanızı sağlar. 4- Direnç ise yeniden yapılandırılan vücut dengesini daha ilerde oluşabilecek rahatsızlıklara karşı güçlendirip, dirençli kılar. Bir sabah uyandığınızda vücudunuzun son derece sağlıklı, en ufak bir ağrıdan bile muzdarip olmadığını hayal edin. Enerji dolu dirençli bir vücut sağlığı ile halledilemeyecek pek çok az şey vardır. Sağlıklı bir dengeye sahip olan vücudun mental ve psikolojik olarak geri dönüşümü ise paha biçilemezdir.

 

Yeni Annelerin Göz Bebeği 

Biz kadınlar içinse dengeli bir vücudun en önemli başlıklardan biri haline geldiği dönem kuşkusuz hamilelik dönemidir. Kişiden kişiye değişiklik gösterse de; hamilelik dönemlerinde hormonal değişimlere bağlı olarak mide bulantısı, ağrı ve büyüyen fetüs ile birlikte iç organlara olan basınç ve beraberinde gelen dayanılmaz bel ağrıları oluşabilir. LPG Huber 360 doğum öncesi ve sonrası postural kasların nazikçe güçlendirilmesine ve gerginliğin azaltılmasına yönelik egzersiz protokolleriyle; çoğu anne adayının ve annenin sağlıklı bir süreçten geçmesini sağlar. Doğum sonrası fiziksel, psikolojik ve zihinsel yıpranmalara yol açan perineal ağrılara yeni bir bakış açısıyla yaklaşan LPG Huber 360, yoga ve yüzmeye eşit seviyede olan platform üzerinde dikey pozisyonda uygulanan egzersiz programıyla, pelvik taban kaslarınızı güçlendirerek günlük ihtiyaçlarınızı rahatça karşılamanıza olanak sağlıyor. Kısacası yeni günlük hayatınıza alışmanın en rahat en sağlıklı ve en konforlu yolu LPG Huber 360’ın annelere özel egzersiz programlarından geçiyor!

 

Sporcular İçin Hem Eğitici Hem Destekleyici

Profesyonel olarak sürdürdüğünüz bir spor hayatınız mı var veya başlamak istediğiniz ve veya başlayıp devamını getirmeye zaman/mekan bulamadığınız bir spor? O halde sizi LPG Huber 360’ın platformuna alalım! LPG Huber 360 Evolution ile bir çok spor branşını fiilen yapsanız da yapmasanız da seçtiğiniz özel programlar; golften yüzmeye, snowboarddan tenise kadar bir çok spor aktivitesinde çalıştırılan kas gruplarını çalıştırır, sizi hem spora branşına hazırlar hem de halihazırda yaptığınız spor branşının devamlılığını sürdürülebilir kılar. Sporculara özel idman programlarıyla vücudun ideal dengesini ve fiziksel performanstan düşmemesini sağlayabilirsiniz. Bir sporcu için kondisyonun ne anlama geldiğini bilen bir cihaz düşünün; işte onun adı LPG Huber 360! Vücudunuz emin platformlarda!

 

 

Fizyoterapik tedavilerde, spor hayatında, gebelik öncesi ve sonrasında, patolojik rahatsızlıklarda ve kronikleşmiş eklem rahatsızlıklarında yardım alabileceğiniz bir uzman olarak LPG Huber 360 Evolution sizi tepeden tırnağa yenileyip onaracak bir bir güce ve donanıma sahip. Bütünsel bir vücut sağlığına kavuşup vücudunuzu dengelemek isterseniz biz her zamanki gibi en teknolojik cihazlarımızla yanınızdayız. Unutmayın sağlam kafa sağlam vücutta bulunur! :)

 

Sağlıklı günler dileriz…

 

 

 

SIK SORULAN SORULAR

Öncelikle uyguladığınız diyet programı bir uzman diyetisyen tarafından size uygun şekilde hazırlanmış olmalıdır. Fakat bunun yanında gün içerisinde bol su tüketerek ve spor yaparak vücudunuza enerji sağlayabilirsiniz.
Uzmana Danışın

İLETİŞİM

SADE DERMA ESTETİK

8229/1 Sk. Ece Sitesi A Blok 21/C Ataşehir / İzmir
(Kent Hastanesi Çaprazı - İztik Karşısı)

0 232 329 19 000 232 329 19 35

bilgi@dermaestetik.com.tr


SADE DERMA GÜZELLİK

Yalı Mh. İdil Biret Cad. No:3 Kat:2 35550 Karşıyaka/İZMİR

0 232 330 19 03

bilgi@dermaestetik.com.trBu web sayfası çerezler ve Google Analytics web analiz aracını kullanıyor. Sayfalarımızı ziyaret ettiğinizde bunu kabul etmiş sayılırsınız. Gizlilik politikamızla ilgili bilgilere buradan, Çerez politikamızla ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Uzmana Danışın

Uzmana Danışın

gonet parma