Yaz Bitmeden Selülitler Bitiyor!
23 Temmuz


Diyet Danışmanlığı G5 Selülit Masajı Radyo Frekans Presso Terapi Bütünsel Yaşam Koçluğu

Yaz Bitmeden Selülitler Bitiyor!

 

Artık hepimizin bildiği üzere selülit kader değil. Direkt olarak kiloya, yaşa veya beslenmeye bağlı bir bozukluk olmadığının da devamlı olarak altını çiziyoruz. Selülit, en genel çerçevede yağ hücrelerinde oluşan dolaşım bozukluğuna bağlı bir birikimdir. Dolayısıyla bu dolaşımı daha sağlıklı hale getirmek ve selülitlerden kurtulmak mümkündür. Bunu duyduğumuzda çoğumuzun kulağına bir mucize, gerçekleşmesi zor bir hayal gibi gelse de; Rollshape sayesinde bu tedavi %100 gerçek!

 

Teknoloji ile Uzak Doğu masaj tekniğinin birleşimiyle tasarlanan Rollshape, ilk seanstan itibaren gözle görülür oranda selülitlerin yok olmasını sağlıyor. İnsan cildine en yakın malzeme olarak bilinen bambu roller ile selülitli bölgelere 30 dakika boyunca dönerek masaj yapan Rollshape, yağ hücrelerindeki dolaşımı hızlandırıp, ödemi dağtmak için en sağlıklı en konforlu yöntem olarak sıkça tercih ediliyor. Üstelik uygulama boyunca oturur pozisyonda roller üzerine olmanız yeterli! 

Genellikle basen bölgemizde biriken selülitlerin giderilmesi yeterli olmayabilir. Rollshape bunun için de bir çözüm sunuyor. Masaj boyunca kolajen üretimini destekleyen teknikler ile uygulama yapılan bölgelerde sıkılaşma ve pürüzsüz bir görünüm elde etmeniz sağlanıyor. Ayrıca masaj boyunca değişen renklerle kromaterapi uygulaması da mevcut. Kromaterapi; renklerin hormonlar üzerinde oluşturduğu olumlu etkidir. Pozitif iyon yüklemesiyle cildinizin daha dirençli ve sağlıklı görünmesini sağlar. Kısacası Rollshape ile yalnızca selülitlerinizden gözle görülür oranda kurtulmakla kalmayıp; ekstra tedavi yöntemleriyle uzun süre selülit oluşumunun da önüne geçmiş olacaksınız.

 

Malum artık gitgide daha çok ısınan yazlar geçireceğiz. Kısa, ince, rahat parçalarla yaptığımız kombinleri giymek, sahilde vücudumuzu saklamadan rahatça vakit geçirebilmek hepimizin hakkı. Online alışveriş sitelerinden devamlı olarak tavsiye edilen krem veya “uygulamaların” da işlevsel olmadığı ortada… Rollshape ise zamanınızdan ve bütçenizden çalmadan en hızlı ve etkili sonucu vermek üzere tasarlanmış bir cihaz olarak Sade Derma Estetik’te sizlerle! Yaz bitmeden selülit derdinizi bitirmeye ne dersiniz?

SIK SORULAN SORULAR

Yağ hücrelerinin etrafında sıvı toplanıp şişlik oluşturarak, cilt yüzeyinin portakal kabuğu görünümünü almasıdır.

G5 selülit masajı, manuel selülit masajı (el ile) işlemleri uygulanmaktadır.

G5 masajı kendi adını taşıyan aletle yapılır. Hızlı titreşimle ve iterek sıkıştırma yöntemi ile selülitli bölgelerin yakılmasını sağlar.

Cildin mezoderm tabakasına, dermiş ve hipodermise girecek şekilde, çok küçük iğne uçları sayesinde az miktarda enjeksiyon uygulanarak yapılması uygun görülen selülit tedavisidir.

Kas sistemi üzerinde hareket ederek cildin sarkmasını azaltır, kas elastikiyetini arttırarak selülitten kurtulunur.

Vakum ve radyo frekans sistemlerinin birleşimi ile oluşan uygulamada selülitli bölgeyi vakumlayan başlıktaki roller’ların radyo frekans ısısını cilt altına ileterek kolajenleri uyarıp kan dolaşımını hızlandırarak selülitli bölgeyi yeniden yapılandırır. Selülit gidermede başarılı sonuçlar oluşturan bir uygulamadır.

Selülitlerde 3 seanstan sonra %67 oranında bir azalma görülür. 

Elektro therapi cilt yüzeyi, cilt altı dokuları ve derin kas gruplarının yüksek frekanslı elektriksel uyarılarla aktive edilmesidir. Elektro terapi sadece incelme için değil selülit tedavisinde de kullanılabilen son teknolojiye uygun bir tekniktir.

WarpSculpt için özel bir hazırlık yapmak gerekmiyor. Eğer karın kaslarını hedef alıyorsanız, sırt üstü, eğer popo bölgesini tedavi etmek istiyorsan yüz üstü rahatça uzanmanız yeterli oluyor. Yüksek yoğunluklu elektromanyetik enerjisi hedef bölge kaslarına gönderilmeye başladığında, kasılmaları hissediyorsunuz.

30 dakika boyunca, kasılmalar bir algoritmayı takip ediyor. Bazen daha hızlı bazen daha yavaş bazen daha güçlü oluyor. Başta çok yoğun hissedebiliyorsunuz ama çoğu insan birkaç dakika içerisinde alışıyor.

WarpSculpt'ın elektromanyetik enerjisi kaslarınızın kendi yaptığınız egzersizler ile erişebileceğinden çok daha güçlü bir şekilde kasılmasını sağlıyor.

Ortalama 30 dakika süren seans sonrasında terlemeden, acı çekmeden 20000 mekik ya da squat yapmış gibi oluyorsunuz.

Efor sarf etmeden, hızla zayıflamak isteyenler için tercih edilen WarpSculpt, kas yapmak istediğiniz kas dokusu yoğun her bölgenize; popo, kalça, kol, bacak, karın ve göbeğe uygulanabilen bir tekniktir.

Warpsculpt 30 dk süren bir uygulamadır.

Son seansın 2-3 hafta sonrasında sonuç alınır.
Uzmana Danışın

İLETİŞİM

SADE DERMA ESTETİK

8229/1 Sk. Ece Sitesi A Blok 21/C Ataşehir / İzmir
(Kent Hastanesi Çaprazı - İztik Karşısı)

0 232 329 19 000 232 329 19 35

bilgi@dermaestetik.com.tr


SADE DERMA GÜZELLİK

Yalı Mh. İdil Biret Cad. No:3 Kat:2 35550 Karşıyaka/İZMİR

0 232 330 19 03

bilgi@dermaestetik.com.trBu web sayfası çerezler ve Google Analytics web analiz aracını kullanıyor. Sayfalarımızı ziyaret ettiğinizde bunu kabul etmiş sayılırsınız. Gizlilik politikamızla ilgili bilgilere buradan, Çerez politikamızla ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Uzmana Danışın

Uzmana Danışın

gonet parma