Estetiğin Sırrı ONDA!
26 Temmuz


Onda Soğuk Dalga Terapisi

Estetiğin Sırrı ONDA!

Bölgesel incelme dendiğinde hepimizin aklına kavitasyon, radyofrekans, ses dalgaları, ultrason, vakumlama gibi uygulama ve teknikler gelir ya hani? İşte bunların hepsini unutun! Yepyeni ileri teknolojisiyle Onda Soğuk Dalga Terapi, gıdı bölgesinden ayak bileğine kadar vücudun büyük küçük fark etmeksizin birçok alanına uygulanabilmesi ile fark yaratıyor. 

 

Küçük ama can sıkıcı kusurlarımızı seviyoruz evet… Bazen de bir değişim ve her anlamda rahatlama adına onlardan da kurtulmak isteyebiliriz. Örneğin o çok beğenerek aldığınız mini eteği daha rahat giymek; giydiğinizde üzerinizde daha estetik durduğunu görmek isteyebilirsiniz. İşte bu noktada Onda Soğuk Dalga Terapisi imdadınıza koşuyor. 15’e 15 cm’lik olarak ayrılan alanda özel başlığıyla yalnızca masaj yaparak hem sarkmalarınızı toparlayan hem selülitleri yok eden bir teknoloji düşünün. Sade Derma Estetik’ten o eteği giyerek çıkabilirsiniz. Sonuç da bu kadar hızlı ve etkili olacak, göreceksiniz! 

 

Peki size yalnızca basit bir karın germe seansıyla o bikiniyi gönül ferahlığıyla giyebilirsiniz desek?

Ödüllü bir cihaz olan Onda, karın germe uygulamasını başarıyla gerçekleştiren bir teknolojik tasarıma sahip. Yüzeysel temasla ve iki farklı başlıkla çalışılan Onda ile ameliyatsız ve modifikasyon yaşamadan sıkı, düz bir karın bölgesine sahip olabilirsiniz.

Onda Soğuk Dalga Terapisi, selülit ütüsü olarak da adlandırılır çünkü 10 dakika gibi kısa bir sürede aylardır belki yıllardır yaşadığınız selülit görünümünden kaynaklı sorunlarınızı ortadan kaldırır. 

 

Kilomuzdan ve vücut formumuzdan genel çerçevede memnunsak ve yaptığımız diyet sayesinde hedeflenen kiloya ulaşsak bile kol sarkması, diz kapağı sarkması ve veya verilen kilolarla birlikte bölgede oluşan sarkmaları sıkılaştıran Onda, sizi adeta bir heykel gibi yontup, yeniden sıkılaştırıp, pürüzsüz bir cilt görünümüne kavuşmanızı sağlıyor. 

Kısacası nedir bu Onda diye soracak olursanız size; hedeflenen bölgedeki selülitleri yok eden, sıkılaştıran ve gözle görülür oranda incelmesini sağlayan 10 dakikalık rahatlatıcı bir masaj seansı olarak özetleyebiliriz O‘nu. Onda bölgesel zayıflamada hem uygulama bazında hem de sonuç olarak devrim niteliğinde!  

SIK SORULAN SORULAR

Kavitasyon adı verilen sistem çok yeni bir teknoloji ve çok özel bir ultrason sistemidir. Kavitasyon, sıvı veya yağ dokusuna elastik dalga boyu uygulanmasıyla, sürekli büyüyen baloncuklar oluşturur. Belirli bir boyuta eriştikten sonra şişen bu yağ hücreleri, şok dalgaları ile içe doğru patlayarak enerji formuna dönüşerek yok olurlar. Bölgesel zayıflamada sıkça tercih edilen bir yöntemdir.

 

Kavitasyon Yerleşmiş bölgesel yağları parçalayıp eritmek, selülitli bölgeleri yok etmek amacıyla kullanılan güçlü bir sistemdir. Ayrıca çatlakların ve cilt sarkmalarının azaltılmasında kullanılır.

Hayır, Kavitasyon ergenlik dönemini tamamlamış herkes için uygundur.

Kavitasyon yöntemi son derece kuvvetli bir uygulamadır. Uygulama esnasında ve sonrasında birkaç saat kadar süren hafif bir ısı hissedilebilir. Onun dışında ağrı ve acı söz konusu değildir.

Ortalama 6 - 10 seans gerekmektedir. Seans aralıkları, haftada 1 seans. Uygulamalar 20 - 30 dakika sürmektedir. Tedavinin sürekliliğini sağlamak için seanslar tamamlandıktan sonra 4 ay boyunca ayda 1 seans gerekmektedir ve sonrasında, sadece üçer aylık aralarla tek seans yapılabilir. Bunlar nadir ve zor görülen vakalarda uygulanmaktadır.

Kavitasyon uygulaması sırasında parçalanan yağlar karaciğer ve böbrekler aracılığı ile vücuttan atılmaktadır. Bu nedenle uygulama yapıldığı dönemde bol su içmek önemlidir.
Uzmana Danışın

İLETİŞİM

SADE DERMA ESTETİK

8229/1 Sk. Ece Sitesi A Blok 21/C Ataşehir / İzmir
(Kent Hastanesi Çaprazı - İztik Karşısı)

0 232 329 19 000 232 329 19 35

bilgi@dermaestetik.com.tr


SADE DERMA GÜZELLİK

Yalı Mh. İdil Biret Cad. No:3 Kat:2 35550 Karşıyaka/İZMİR

0 232 330 19 03

bilgi@dermaestetik.com.trBu web sayfası çerezler ve Google Analytics web analiz aracını kullanıyor. Sayfalarımızı ziyaret ettiğinizde bunu kabul etmiş sayılırsınız. Gizlilik politikamızla ilgili bilgilere buradan, Çerez politikamızla ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Uzmana Danışın

Uzmana Danışın

gonet parma