Suyun Fazlalıkları Ortadan Kaldırma Kuvveti: Hydroshape
28 Temmuz

Suyun Fazlalıkları Ortadan Kaldırma Kuvveti: Hydroshape

Suyun şifasını yüzyıllardır deneyimliyoruz. Eklem ve romatizmal rahatsızlıklardan tutun da cilt problemlerine kadar birçok sorunun çaresi sudur. Hatta dev dermokozmetik markaların bile su bazlı ürünler geliştirmesi tesadüf değildir. Bilimsel olarak su cildimizin ve temel sağlığımızın mihenk taşıdır. Şimdi sizlere kadim güce sahip suyun, zayıflamak ve daha sağlıklı bir görünüme sahip olmamız için geliştirilen cihazından bahsetmek istiyoruz.

Zayıflarken aynı anda sıkılaşmak için geliştirilen birçok yöntem arasından Hydroshape kolajen üretimini destekleyen ve 30 dakikalık seans aralığında 400 ila 600 kalori yakmanızı sağlayan bir uygulamadır. Fizik tedavi, selülit tedavisi ve zayıflama için profesyonellerce tavsiye edilen Hydroshape ile sağlıklı kilo verip, sıkı bir vücuda sahip olabilirsiniz. Uzun bir süredir Hydroshape, sıkı ve pürüzsüz bacaklara sahip olmak isteyen danışanlarımızın gözdesi. İçi ozonlu su dolu 10 m2’lik kabin içinde bisiklet sürerek tüm vücut kaslarını çalıştırırken, ödem atılımını hızlandırıp selülit oluşumunun önüne geçebilirsiniz.

Ozon Terapi ve kromoterapi ile desteklenen uygulamamız sayesinde yalnızca dış görünüşünüzü güzelleştirmekle kalmayıp; mental açıdan da rahatlamanızı sağlıyor. Hamilelik sürecindeki danışanlarımıza özellikle tavsiye ettiğimiz Hydroshape stres ve gerginliği alıp; doğum sürecini daha rahat geçirmenize de olanak sağlıyor.
16 adet masaj jetiyle rahatlayan kaslar vücudunuzu daha diri ve adeta selülite karşı bir koruma kalkanı oluşturmanızı sağlıyor. Çünkü su havaya göre 12 kat daha fazla dirence sahiptir. Suyun içinde gösterdiğiniz efor ile hızlı kalori yakımı da bu yüzden mucize değildir.

* Sanılanın aksine 10m2’lik kişisel kabin içerisinde son derece steril ve size özel hazırlanan, cilt yenileyici özelliğiyle bilinen ozonlu su oldukça hijyeniktir.
Uzmana Danışın

İLETİŞİM

SADE DERMA ESTETİK

8229/1 Sk. Ece Sitesi A Blok 21/C Ataşehir / İzmir
(Kent Hastanesi Çaprazı - İztik Karşısı)

0 232 329 19 000 232 329 19 35

bilgi@dermaestetik.com.tr


SADE DERMA GÜZELLİK

Yalı Mh. İdil Biret Cad. No:3 Kat:2 35550 Karşıyaka/İZMİR

0 232 330 19 03

bilgi@dermaestetik.com.trBu web sayfası çerezler ve Google Analytics web analiz aracını kullanıyor. Sayfalarımızı ziyaret ettiğinizde bunu kabul etmiş sayılırsınız. Gizlilik politikamızla ilgili bilgilere buradan, Çerez politikamızla ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Uzmana Danışın

Uzmana Danışın

gonet parma