Hydrafacial Elite

Agassi Yanak İnceltme LPG Cellu M6 Endermolab Yüz

Hydrafacial Elite
Hydrafacial

 

Hydrafacial uygulaması, tüm cilt tiplerine uygun bir cilt temizleme ve yenileme uygulamasıdır.

Lenfatik drenaj ile dolaşımı hızlandırarak, toksinlerin ciltten çabuk atılmasını sağlar. Ölü hücrelerin atılımını ve gözeneklerin derinlemesine temizliğini yapar. Glikolik asit ve salisilik asit kullanarak yapılan peeling, cildi parlatır. Özel vortex teknolojisi ile cildi sıkıp, yormadan, gözenek çeperlerine zarar vermeden siyah nokta temizliği  yapar. Antiaging etkisi vardır, hyaluronik asit, antioksidan ve peptit içeren özel serumlarıyla cildi onarır, besler ve korur.

Hydrafacial, FDA onaylıdır ve Vortex isimli teknoloji patentli uygulama, cilt yüzeyine el değmeden, girdap etkisi yaratarak, derinlemesine temizlik sağlayan özel başlığıyla, günümüzün en popüler cilt yenileme teknolojisi ünvanını kazanmıştır.

Hydrafacial uygulaması üç ana aşamadan oluşmaktadır.

 

1- Temizleme & Arındırma (Vortex-Eksfoliasyon)

Cildin ölü ve tahribe uğramış hücrelerini temizleyip, yeni hücre oluşumu desteklenir. Yeni cilt tabakası ortaya çıkılır.

 

2- Ekstraksiyon & Nemlendirme (Vortex-Peeling, Vortex-Ekstraksiyon, Vortex-Boost, Vortex-Fusion)

Ölü hücrelerin kalıntıları temizlenip, yeni cilt tabakası özel serumlarla beslenir.

 

3- Onarım & Koruma (Devamlı Koruma)

Üst düzey koruma ve parlaklık için yeni cilt, antioksidanlar ve peptitlerle beslenir.

Hydrafacial'ı diğer cilt bakım uygulamalarından ayıran en temel özelliklerden biri; uygulama esnasında; seans öncesi yapılan cilt analizi sonucu belirlenen soruna yönelik, özel serumlar kullanılmasıdır. Belli başlı cilt problemlerini üç kategoride toplayan serum teknolojisi, kişiye özel belirlenip, uygulanır.

 

1- Dermabuilder Serum

Zaman içinde yüzümüze yerleşen mimik çizgilerini, yaş almaya bağlı ince çizgileri azaltmaya yarayan, içinde bulunan peptitlerle cildi besleyen bir serumdur.

 

2- Glysal Serum

Tıkalı gözeneklerin temizlenmesi ve nefes almasını sağlayan serum, kalıcı gibi duran akne izlerinin tedavisine de yardımcı olur.

 

3- Britonel Serum

Cildin renk tonunu eşitler ve güneş lekelerinin iyileşmesine yardımcı olur.

Hydrafacial'ı diğer cilt bakım uygulamalarından ayıran bir başka özellik ise kullanılan dört farklı başlık ve bu özel başlıklarla uygulanan, led ışık teknolojisidir.

 

1- Lenfatik Terapi

Cilde detoks etkisi yaparak, inflamasyonu azaltır. Şişlik ve ödemi engeller. Cilt sağlığını düzenler.

 

2- Kırmızı Işık Led Terapi

Güneş lekelerini, cilt renk tonunu ve kızarıkları onarır ve eşitler. Yaş almaya bağlı kırışıklıkların azalmasını sağlar.

 

3- Mavi Işık Led Terapi

Akne oluşumuna sebep olan bakterileri yok eder ve yağlı cildi arındırır. Gözenekli pürüzlü cilt görünümünü azaltır.

Cildin ihtiyacı doğrultusunda, bir hafta aralıklarla 4 ile 6 seans sağlıklı ve kalıcı bir cilt güzelliği sağlayacaktır. Uygulama herhangi bir modifikasyon yaratmaz, gündelik hayatınıza kaldığı yerden devam edebilirsiniz. Üç ana aşamadan oluşan tedavi, yaklaşık 30 dakika sürer. Uygulama can yakmaz, fondöten fırçasının cildinizde dolaştırılması gibi bir hissiyatı vardır. Ödüllü uygulama Hydrafacial, cildinizin spesifik her türlü sorununa doğrudan cevap verebilecek bir uygulamadır. Son teknoloji cilt bakım ve yenileme teknolojisi Hydrafacial'ı, Sade Derma Estetik’te  deneyimleyip, mucizevi sonuçlarına tanık olmak isteyenleri bekliyoruz.

Uzmana Danışın

İLETİŞİM

SADE DERMA ESTETİK

8229/1 Sk. Ece Sitesi A Blok 21/C Ataşehir / İzmir
(Kent Hastanesi Çaprazı - İztik Karşısı)

0 232 329 19 000 232 329 19 35

bilgi@dermaestetik.com.tr


SADE DERMA GÜZELLİK

Yalı Mh. İdil Biret Cad. No:3 Kat:2 35550 Karşıyaka/İZMİR

0 232 330 19 03

bilgi@dermaestetik.com.trBu web sayfası çerezler ve Google Analytics web analiz aracını kullanıyor. Sayfalarımızı ziyaret ettiğinizde bunu kabul etmiş sayılırsınız. Gizlilik politikamızla ilgili bilgilere buradan, Çerez politikamızla ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Uzmana Danışın

Uzmana Danışın

gonet parma