SADE DERMA ESTETİK

 

Biz Kimiz?

Bizler güzellik, sağlık ve estetik sektöründe uzun yıllar deneyim elde etmiş, her geçen gün gelişime ve dönüşüme yönelik çalışmalar yürüten, 15 yıllık deneyimimize değer katarak ve bu kattığımız değerlerle; özellikle İzmir'de en güvenilir en sonuç odaklı hizmeti sağlamak için gayretle yoluna devam eden bir ekibiz.

 

Kendinin En İyi Versiyonuna Ulaş!

Güzelliğin içten dışa yansıyan bir kavram olduğunu düşünüyoruz. Dış güzelliğe yönelik profesyonel ve bütünsel uygulamalarımızın yanı sıra Sade Derma Estetik'in en önemli mottolarından "Kendinin en iyi versiyonuna ulaşabilmek." çabasına alan ve zaman yaratıyoruz.

Bünyemize kattığımız ileri teknoloji cihaz ve güncel bilgilerle evrensel güzellik trendlerinin takibinde kalıp, kendinize uygun uygulamaları deneyimleyebilirsiniz.

 

Çünkü Özel Olduğunuzu Biliyoruz...

Sağlığımızı, doğamızı ve doğallığımızı, sterilliği ve temizliği, mental ve fiziksel koşullarımızı ön planda tutup; hizmet alan ve veren tarafların en konforlu ortamda gelişim göstermelerini sağlayacak altyapıyı oluşturmuş bulunuyoruz.

Karşılıklı güven ve bağlıklık esasına dayanan hizmetlerimizi, siz değerli üyelerimizin memnuniyetleri ve gereksinimleri doğrultusunda devamlı güncelleyip, kişiye özel yöntemlerle uygulayıp yönetiyoruz.

 

Birlikte En İyisiyiz.

Bugün olduğu gibi gelecekte de çığ gibi katlanarak büyümeye devam edecek olan güzellik ve sağlık sektörünün daha yararlı, daha şeffaf ve daha seçkin bir alanda konumlanması gerektiğini düşünüyor, hak ettiği değeri görmesi  için her geçen gün dönüşüyoruz.

Hedefimiz, kendimizi ve sizi en iyi versiyonlarımıza ulaştırmaktır. Bu amaç doğrultusunda; danışanlarımıza en iyi  hizmeti sunmaya devam edeceğiz.

 İLETİŞİM

SADE DERMA ESTETİK

8229/1 Sk. Ece Sitesi A Blok 21/C Ataşehir / İzmir
(Kent Hastanesi Çaprazı - İztik Karşısı)

0 232 329 19 000 232 329 19 35

bilgi@dermaestetik.com.tr


SADE DERMA GÜZELLİK

Yalı Mh. İdil Biret Cad. No:3 Kat:2 35550 Karşıyaka/İZMİR

0 232 330 19 03

bilgi@dermaestetik.com.trBu web sayfası çerezler ve Google Analytics web analiz aracını kullanıyor. Sayfalarımızı ziyaret ettiğinizde bunu kabul etmiş sayılırsınız. Gizlilik politikamızla ilgili bilgilere buradan, Çerez politikamızla ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Uzmana Danışın

Uzmana Danışın

gonet parma