BİZ

SADE DERMA ESTETİK 


Sade Derma Estetik bir fikir olarak tasarlanıp, hayata geçirildiğinden bu yana devamlı olarak kendi içinde revizyona uğramış, dönemin trendlerine ve şartlarına göre şekillenip, deneyim ve başarılarla dolu bir sürecin sonunda tam donanımlı bir güzellik merkezi haline gelmiştir.


2008 yılında İzmir Narlıdere'de She Life Güzellik Merkezi ile başlayan yolculuğumuzun devamı; ikinci adresimiz olan ve 2014 yılında faaliyete giren, Karşıyaka Ataşehir'deki, Şenay Akay Derma Estetik Güzellik Merkezi, Şenay Akay ve Songül Torbaoğlu koordinatörlüğünde hizmet vermiştir.


2019'a gelindiğinde tamamen Songül Torbaoğlu'nun yönetim ve koordinatörlüğünde hizmet vermeye devam eden güzellik merkezimizin adı, Sade Derma Estetik olarak değiştirilmiş; bilgiyle, bilimle, öğretimle, paylaşımla, farkındalıkla ve en önemlisi dostluklarla kazanılmış 11 yıllık bir deneyimin üzerine inşa olup, büyümeye devam etmektedir.

 
Sade Derma Estetik şimdilerde adından gerek ulusal ve yerel basında gerek İzmir genelinde, "İlklere imza atan", "Uzman kadrosuyla güvenilir olan", "Yenilikçi, girişimci, dinamik ve başarılı bir güzellik merkezi" olarak bahsettiren bir güzellik/sağlık kompleksine dönüşmüştür.  


Sade Derma Estetik'in misyonu "Kaliteli Ürün Kaliteli Hizmet" ilkesine dayanır. Günümüzde son sürat ilerleyen güzellik, estetik ve bakım uygulamaları beraberinde gelişen son teknolojiyle birlikte oldukça çeşitli imkan ve olanaklar sunmaktadır. Sade Derma Estetik, Kaliteli Ürün + Kaliteli Hizmet = Mutlu Danışan ilkesiyle hareket ederek, siz değerli danışanlarını odağa aldığı bir çalışma prensibi izler. 


Hayata dair her şey, evren, dünya, doğa, insan, bilim, sanat, güzellik anlayışı ve daha sayamayacağımız kadar çok birçok şey yaşamaya, değişim ve dönüşümle ulaşır. Sade Derma de Estetik değişim ve dönüşümden korkmayan, yaşadığını hissetmeyi ve hissettirmeyi hedefleyen bir güzellik kompleksi olarak; sizleri, bu sağlıklı ve güzelliklerle dolu yaşam anlayışına davet ediyor.

 


İLETİŞİM

8229/1 Sk. Ece Sitesi A Blok 21/C Ataşehir / İzmir
(Kent Hastanesi Çaprazı - İztik Karşısı)

0 533 030 61 050 232 329 19 000 232 329 19 35

bilgi@dermaestetik.com.tr
Uzmana Danışın

Uzmana Danışın

gonet parma