Yüz Radyo Frekansı

Hollywood Cilt Bakımı Ameliyatsız Cilt Gençleştirme

Yüz Radyo Frekansı
Kızıl ötesi Radyo Frekans tedavisi; 70 yılı aşkın bilinen ve uygulanan bir teknoloıjidir. Kızıl ötesi Radyo Frekans temelde, derinin gerginliğini sağlayan kollagen liflerin, yenilenmesini sağlayan bir ısı tedavisidir.

Kollegen liflerin yenilenmesi beraberinde; çapta küçülme, bölgesel incelme, vücut şekillendirme, cilt sıkılaştırma, bölgesel kan dolaşımındaki iyileşme, cilt dokusunu iyileştirme, minör kas ağrılarında rahatlamaya yardımcı olur. Bacak, basen, üst kol, bel, karın, yüz ve boyunda kullanılmaktadır. 

Akne, akne izi gibi cilt problemlerinde kullanıldığı gibi ilerleyen yaşlarda antiagaing uygulaması için de verimli ve tercih edilen bir uygulamadır. Her mevsim uygulanabilen Radyo Frekans uygulaması, herhangi bir modifikasyon yaratmaz. Seans sonrasında oluşan hafif kızarıklar dakikalar içinde kaybolur. Cildin iyileşip, toparlanma sürecinde, zararlı güneş ışınlarından uzak durulması gerekir. Doğru cilt bakımı ve nemlendiricilerle desteklenen iyileşme süreci hızlanır.

Kızıl ötesi ve Radyo Frekans enerjilerinin sinerjikkombinasyonu cildi ısıtarak oksijenin hücre içi difüzyonunu arttırabilir. Radyo Frekans tedavisi kan akışının hızlanmasına yardımcı olur.

Böylece metabolizma harekete geçer, ısı ile genleşmeyi sağlayıp radyo frekans ile var olan selülitleri küçülterek ciltteki görünümü düzenler, aynı zamanda cildin yenilenmesine, canlanmasına yardımcı olur. Doku sıkılaşarak daha pürüzsüz bir görünüme kavuşabilir.

Radyo Yüz Frekans bir tedavi şekli olduğu için elde edilen sonuçlar, uzun ömürlü ve kalıcıdır. En iyi sonuçlar üç, altı ay arası alınır. Her yaş grubuna uygulanabilir.

Uygulama şekli:

Haftada 2 kez, tüm vücut uygulamalarında maksimum 40 dk. bölgesel uygulamalarda ise maksimum 20 dk. uygulama yapılır. Uygulama başlığı içerisinde 4 ayrı program mevcuttur.


Radyo Frekans Uygulaması

Cildin elastikiyet kaybını giderir. İnce kırışıklıkları açar, gıdı toparlamasında etkilidir, cildi sıkılaştırır ve sağlıklı bir cilt rengi oluşturur.

Haftada en az 2 seans uygulama yapılmalıdır.

Devamı...
Radyo Frekans Uygulaması

Cildin elastikiyet kaybını giderir. İnce kırışıklıkları açar, gıdı toparlamasında etkilidir, cildi sıkılaştırır ve sağlıklı bir cilt rengi oluşturur.

Haftada en az 2 seans uygulama yapılmalıdır.

Acı hissiyatı yoktur. Günlük yaşam standartınızı düşürmeden yapılan bir uygulamadır.

Radyo Frekans tedavisi bacak, basen, üst kol, bel, karın, yüz ve boyun bölgelerine uygulanmaktadır.
Uzmana Danışın

İLETİŞİM

SADE DERMA ESTETİK

8229/1 Sk. Ece Sitesi A Blok 21/C Ataşehir / İzmir
(Kent Hastanesi Çaprazı - İztik Karşısı)

0 232 329 19 000 232 329 19 35

bilgi@dermaestetik.com.tr


SADE DERMA GÜZELLİK

Yalı Mh. İdil Biret Cad. No:3 Kat:2 35550 Karşıyaka/İZMİR

0 232 330 19 03

bilgi@dermaestetik.com.trBu web sayfası çerezler ve Google Analytics web analiz aracını kullanıyor. Sayfalarımızı ziyaret ettiğinizde bunu kabul etmiş sayılırsınız. Gizlilik politikamızla ilgili bilgilere buradan, Çerez politikamızla ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Uzmana Danışın

Uzmana Danışın

gonet parma